Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha a nő foglal asztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a nő foglal asztalt étterembe és ő is fizet?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, de teljesen letört, mintha elvesztettem volna a kapcsolatban a női szerepemet.

Tényleg gáz, vagy túlreagálom? Amúgy sosem visz étterembe, most is csak azért, mert kirándulni voltunk. Másik este ő fizetett.


2020. júl. 5. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Eléggé.
2020. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Borzalom. Micsoda problémák.
2020. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Mai világban ahoz képest amik történnek szerintem egyáltalán nem az,ne másokkal foglalkozz ha nem azzal amit szeretnél.
2020. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Randin gáz lenne, kapcsolatban nem.


Mi is a barátommal felváltva hívjuk meg egymást, akár egy vacsorát is képes vagyok kifizetni egy étteremben, bármilyen meglepő :D

Én ettől inkább nyugodt vagyok,hogy egyenlő felek vagyunk és nem vagyok nyomás alatt,hogy ő hív meg folyamatosan, plusz ő is nyugodt,hogy nem egy lehúzós p.csa vagyok :D


De mint látom nem vagyunk egyformák.

Ha másik este Ő fizetett,akkor nem értem a problémát. Ha minden alkalomkor Te fizetnél, akkor lenne gond,de így szerintem semmi okod nincs rá,hogy ezen kattogj.


23L

2020. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1 év után mentünk el étterembe. Nem szokott randizni vinni, nem udvarol, alapból nem érzem magam nőnek. Az egészet én szerveztem, ő semmit se tesz.. Nyilván más lenne, ha havi 1x járnánk és egyszer ő, egyszer én fizetnék. Ugyanannyit keresünk, nem erről van szó.
2020. júl. 5. 01:31
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy tevékenység elvégzése nem involvalja az elsődleges nemi szerveket akkor az egy nemfuggetlenul végezhető dolog. Te nem emiatt nem érzed magad nőnek hanem mert egy éve lesz..R csak most főleg feltűnt az alkalom kapcsán. Miért jó ez neked?
2020. júl. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Na ezt a pasit nem húzzák le a nők mint minket!


Amúgy ha ilyen nagy az egyenlőség akkor miért kellene mindig a pasinak fizetni? Ebben nincs egyenlőség csak minden másban?

2020. júl. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tipikus 21. századi csávóról van szó.
2020. júl. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Általában a második vagy harmadik randin mindig ragaszkodott az akkori randipartnerem, hogy ő fizet, szerintem természetes, hogy felváltva fizettek, avagy fizetéshez mérten.


1 éve vagytok együtt, jó lenne ha beszélnétek a problémákról, másképp nem lesz jó kapcsolat! Ha őt ez zavarja, találjátok olyan megoldást, ami mindkettőtöknek jó, ha ragaszkodik az étteremben való fizetésben és téged ez nem zavar, akkor hagyd, hogy fizessen. Majd máshol beszállsz a költségekbe.

2020. júl. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy ha ilyen nagy az egyenlőség akkor miért kellene mindig a pasinak fizetni?"


Vendégem vagy egy virtuális kávéra, ha így kora reggel elsiklottál az "a férfi egy éve alatt soha nem hívott meg étterembe, és máshová sem randizni" és az "elvárnám, hogy mindig a pasi fizessen" közötti különbségen.

2020. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!