Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem törölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem törölte magát a társkeresőről a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a neten ismerkedtem meg kb. 3 hónapja. Nem költöztünk össze, de hetente többször szoktunk találkozni. Én ezt a kapcsolatot komolyan gondolnám, ezért néhány hete töröltem magamat a társkeresőről. Ekkor megláttam, hogy néhány nappal korábban belépett. Csináltam egy kamuprofilt, és sajnos azóta is heti rendszerességgel be szokott lépni. A legbosszantóbb, hogy a névnapjára csomót készültem, látszólag örült is a meglepetésnek, de még aznap este is belépett. Mit tegyek, rákérdezzek nála? Nem gondolhatja komolyan ezt a kapcsolatot, de akkor miért találkozik mégis velem?

2020. júl. 5. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Vannak akik úgy vannak fenn, hogy közös képet is ki szoktak tenni a párjukkal.
2020. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha ráírsz a fake profilodból? Ügyelj a helyesírásra, legyen rosszabb, mint amilyen (persze ne szembetűnően) és máshogy fogalmazz, hívd el valahova vagy bármi. Ha pozitívan reagál, akkor... :(
2020. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Harom verzio.

Azota is mast keres. Vagy nem tudja elinni, hogy nincs olyan, hogy meg jobbat kihagyni.

Nem biztos benned, es B, C-tervre keszul.

Utanad kemkedik, nem bizik benned, hatha ujra regisztraltal.

Sajnos az elso tunik legvaloszinubbnek, de annyira pasis lenne. Vagy remeny meg, hogy szinte fuggo es kenyszeresen akarja latni, hogy van-e az igazi, nehogy lemaradjon, ha megsem te volnal.

Attol tartok, beszelni kell vele es elmondani.

2020. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

Ha fordítva lennének a nemek, akkor már egy oldalnyi férfigyűlölet összegyűlt volna, hogy csak szexelni akar. Érdekes oldal ez...


Megbeszéltétek egyáltalán, hogy ti együtt vagytok? Szerintem többet gondolsz az egészbe, mint ő.

2020. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Írj rá kamu profilról.
2020. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

2-es!

Köszönöm az ötletet, megpróbálok levelezni vele, hátha okosabb leszek, bár tőlem nagyon távol áll ez a kamu üzengetés. Nyíltan rákérdezni nem merek, mert azzal végleg eláshatom magamat nála, ha nincs igazam.

Nagy csalódás lenne számomra, ha kiderülne, hogy másokkal is találkozgat, mert egy kedves, őszinte lánynak tartottam eddig. Többször mondta, hogy milyen fontos a becsületesség, őszinteség, egyébként hívő keresztény lány. Ennyire álszent lenne?

2020. júl. 5. 14:50
 7/20 A kérdező kommentje:

5-ös!

Így nyíltan nem mondtuk ki, hogy járunk, mert ez egyértelműnek tűnik számomra. Barátnőinek is bemutatott már. Ennyi idő alatt csak kinyögte volna, hogy számára ez az egész nem komoly.

Mondtam neki, hogy hamarosan szívesen bemutatnám a szüleimnek, mert komolyan gondolom ezt a kapcsolatot. Nem tiltakozott ellene, úgy tett mintha örülne, hogy megismerheti a szüleimet.

2020. júl. 5. 14:58
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Simán lehet, hogy már nem társat keres, csak egonövelés céljából van fent. Tehát nem találkozik senkivel, de azért látja, hogy még mindig mennyi embernek “kell”.
2020. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Egész jó vagy szamárka a sok közül, de azért ő keresi a fehér paripát;)


Persze, lehet van ott egy barátné, akivel recepteket cserélnek s kibeszélnek téged.


Amúgy, ülj le vele beszélgetni egyik este, hogy szerinte, miként álltok-lát e komolyságot a kapcsolatban veled s jövőt.

Te is elregéled szándékod, ő is, de ha nem egyezik, akkor most köszönjön el.

2020. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Persze, mert ezen a világon mindenki őszinte, ugye 9-es? :D

Nem kötekedésből írtam, csak nem hiszem, hogy hirtelen minden bűnét be fogja vallani.

2020. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!