Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben? Sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Szerelmes vagyok, de van párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt a férjemmel, beleszerettem egy régi barátomba és ő is szeret.

A férjem többször megcsalt fiatal lányokkal. Van két kicsi gyerekünk.

Mit tegyek?


2020. júl. 5. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ebben az esetben lelkiismeret furdalás nélkül megcsalhatod.
2020. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.
2020. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha várható, hogy ez után is megcsal a férjed, én válnék.
2020. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló helyzetben vagyok. Kicsi gyerekkel én nem ugrálnék, ha amúgy a férjem apaként a helyén van, ahogy nem is ugrálok, de a szerelemről nem mondanék le. Tehát szeretőm lenne.
2020. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjed többször megcsalt, valószínűleg jelenleg is, gondolom már nem működtök kapcsolatként, csak szülőként. Ebből kifolyólag azt csinálsz a másik férfival, amit szeretnél, de a gyerekekre mindenképpen légy tekintettel!
2020. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Add neki vissza most sokan lepontoztak de had tudja meg milyen érzés ez.
2020. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. júl. 5. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha majd veszel a férj pénzéből valami klassz órát a szeretődnek, az lesz ám az igazi jó érzés, meglátod! Hajrá! :)
2020. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!