Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti vennétek közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti vennétek közösen telket egy lánnyal, akivel kicsit több, mint 2 éve jártok és fél éve laktok együtt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sok a probléma köztünk, ami jórészt abból van, hogy mind a ketten extra makacsok vagyunk. Viszont adott a helyzet, én már régebb óta szeretnék telket venni, ahova majd építkezhetünk. Találtam egyet, barátnőmnek is tetszik és szeretném megvenni. Be akar segíteni én viszont szeretném, ha megvehetném magam erejéből. Jót tenne a büszkeségemnek, hiszen olyan régóta vágyok egy kis telkecskére. Ő azt mondja, hogy nem bízok benne, elkezdtem egyedül járni az utamat és ez neki nem pálya. Most hatalmas veszekedések vannak emiatt. Én ezzel nem igen tudok mit kezdeni... (25F)

2020. júl. 5. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Vedd meg.

Ha bele akar szállni, akkor építsen rá házat, vagy építsetek közösen.

2020. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Egy házépítés is elég idegörlő, hát még amikor a válásnál felezni kell és irány a panel albérlet.

Nem mernék közöset, bár nem is fenyeget ez a dolog, mert nőm sincs. Legvalószínűbb, hogy a "közös házunk" az enyém lenne és vennék egy lakást, ami ki lenne adva bérbe. Ha válás lenne, akkor azt viheti az új csávónak.

2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Így van. Vedd meg. Később beszállhat, ha építkeztek. (Addig is csönd van és jó eséllyel el sem jutsz addig vele, ha ilyen a nő).
2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2020. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel azt sugallod, hogy nem akarsz vele közösködni, nem vele tervezel. Nem csoda, ha elgondolkozik.
2020. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Csaj vagyok. Kozosen ne!! Annyi kesobbi gond, baj, nyomorusag szarmazik kozos dolgokbol. Oke, mikor gyerek van, egyutt vegigelt evek, akkor is 50% esely a valas, de mar megalapozottabb. Magadnak epits, es kozos eletnel meg lehet huzni, ki mit vallal, de ez csak a tied legyen egyelore.
2020. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idősen jutottam oda, hogy hasonló kérdéseim legyenek... Volt kapcsolatom is, 3 éve. Ez alapján azt mondom, hogy ha neked ez az álmod, eszedbe ne jusson egy ilyen rövid és labilis kapcsolatban osztozni benne anyagilag, mert ha meg is vesztitek és fel is húztok rá egy házat együtt, amint szétmentek, vagy így vagy úgy menno fog vele a ház is... Az árát lehet hogy megkapod, de mindketten tudjuk, hogy az nem lesz ugyanaz.


Én nem mennék bele. Páromnak is azt mondtam, hogy majd nézünk közösen akkor egyet, ha fixen megvan a közös kassza és tényleg egymás segítségével spóroltuk össze a pénzt véletlenül sincs benne egyikünk szüleinek vagy múltjának megtakarítása. Ez így tiszta.

2020. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
ne vegyél közösen vele, mert egyértelmű, hogy szakítani fogtok a nem is olyan távoli jövőben.
2020. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Közösen soha semmit a budos életbe, ha könyörög akkor sem. 2 év? Na ne viccelj. 8 év után csalt meg. Meg jó h nem volt még közös vagyon.
2020. júl. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
NE!!!
2020. júl. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!