Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig az volt a baja hogy nincs de ő menne?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta ő biciklizne mert próbálna fogyni. Én mondtam felesleges mert 10percet nem sétálsz hanem kocsival mész. Úgy alakult kellett biciklit kölcsön kérnünk tesómtól( ő nem használja); ami még most is itt van így mehetne vele de nem..

Mikor mondtam h felesleges venni mert pénzkidobás meg volt sértődve de én úgy látom csak szóban akar fogyni és biciklizni


2020. júl. 6. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom, szakíts már szerencsétlennel, baszki, ne ide írogass hetente 3x kérdéseket, hogy nem akar fogyni. Nem akar, akkor nem akar, ennyi, ha téged ez zavar, akkor csókolom, tudod, hol az ajtó. Te vagy itt már a gáz a kérdésben, nem a barátnőd.
2020. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem is kérdés, amit kiírtál, és nem is velünk kéne megtárgyalnod, hanem vele.
2020. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!