Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki nem állhatom a párom gyerekét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem állhatom a párom gyerekét?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy pár, a kisfia akkor amikor megismertem 3 éves volt. Most 8


Régen olyan kis aranyos és kedves volt, nagyon szerettem és ő is engem. De most, hogy már kezd nőni és gondolkodni tud logikusan, megutált engem legalábbis úgy érzem és ez sajnos oda vissza van. Én sem szeretem már őt, rafinált, féltékeny és ki használ mindannyiunkat. Az apját is, az apja szüleit is és engem is. És mindenki persze úgy ugrál neki ahogy ő mondja, kivéve én.


Az apját nem hagyja telefonálni velem, mert akkor épp mindig mondani valója van, valami teljesen nagy hülyeség.. A lényeg hogy az apja ne tudjon velem beszélni, és az meg hagyja is.


Ha szólok akkor én vagyok a rossz, mert egy kisgyerekre vagyok féltékeny.. Pedig nem. Akkor elejétől fogva féltékeny lettem volna de ez az egész kB fél éve durvult el.


Mindig az anyjához akarja csalni a páromat, ugye a kisgyerek az anyukájával él, a párommal csak hétvégén van.


Én elhiszem hogy neki ez nagyon rossz meg stb...

Én is így nőttem fel hogy anyámnak és apámnak is volt más.. De ez a kisgyerek amit csinál ez már elfogadhatatlan.

Keveset vagyunk együtt Egyebként is a párommal mert hetel külföldön csak hétvégén van itthon, és akkor természetesen a gyerkőc is körülöttünk ugrál, tehát nulla az együtt kettesben töltött idő.. Van hogy még csak velem sem alszik (vettünk egy lakást de még nincs lakható állapotban, így én itthon lakom anyámmal és ő meg az ő szüleinél..) és amikor a fia ott van náluk, akkor vele Kell aludnia, van hogy úgy hozza össze hogy meg várja hogy a gyerek elaludjon es azután jön hozzám, de van hogy ő előbb elalszik mint a kis gyerek.. Mert direkt fent van 11-12 óráig.


Szerintetek ez normális egy 8 éves gyerek esetében, hogy úgy kell "elaltatni"????


2020. júl. 6. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Gyerek még ő nem úgy fogja fel még a dolgokat. Kellene neki időt hagynod, pont most van abba a korba ahol kezdi felfogni mi történik körülötte. Ajánlom hogy toltsetek tobb programot együtt es ne legyel vele ellenseges meg ha o az is veled. Ha meg nem hagy titeket beszelni az apjának kell beszélni vele.
2020. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Az apja sokszor azért nem szól semmit neki, mert fél attól hogy a gyerek megfogja utálni, és így is keveset van vele akkor nem fegyelmezi olyan szinten mert azt a 2 napot nem arra szánja...

Én próbálom nem kimutatni hogy elegem van belőle, játszok vele ugyanúgy..


Szóval senkinek nem ajánlom hogy családos apával kezdjen!! Egyébként nem én szedtem szét az előző kapcsolatát, meg képben sem voltam amikor szét mentek. Ml

2020. júl. 6. 11:38
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Lépj le,nincs értelme húzni a dolgokat!
2020. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Te is ezt mondod? Kezdem én is így érezni......
2020. júl. 6. 11:43
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát én már lelépnék. Ki akar örök második lenni egy kapcsolatban?
2020. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

A pároddal ezt meg tudod beszélni?


Mert ha nem partner ebben, mármint hogy kettesben is lehessetek ill. a gyerek kezelésében (pl. telefonbeszélgetés), akkor én nem akarnék vele közös jövőt a továbbiakban. Csak az időmet rabolná, és tulajdonképpen csak szexpartnere lennék, meg pótanya. Köszi, de ezt nem.

2020. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nagyon igaz!

Sajnos nem tudok vele erről beszélni, mert a gyerek témára ugrik... Szóval ez veszett ügy ugy tűnik...

2020. júl. 6. 11:51
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha a párod nem partner abban, hogy megnevelje (ez arról szól - hogy határoakt szabni a gyereknek), akkor megette a fenét az egész. A gyerek nem fogja megutálni. Hisztizni fog párszor, de ott fog rinyálni, hogy az apját akarja. Nem értem mit fosik a párod egy 8 évestől!!!!!!
2020. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Párszor már feltetted ezt a kérdést nemrég.
2020. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Itt az apja a hunyó, nem a gyerek, az természetes valahol hogy a gyerek reménykedik hogy össze tudja hozni a szüleit, hiszen mindkettőt szereti és szüksége van rájuk. Az apjának kellene megnevelni, kiállni magárt, értelmezni a helyzetet a számára, és nem puncsolni neki, de ezek nevelni nem tudnak, odáig van hogy született egy gyereke aztán azt hiszi ő a császár. Az ilyenek nem férfiak hanem csicskák.
2020. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!