Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha megharagszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha megharagszik azért mert lázas gyereket nem hagyok itthon?

Figyelt kérdés

Hetente kethetente tudunk csak találkozni a barátommal. Ez miattam van így, ennyire van időm! Sajnos.

Ma is úgy volt hogy találkozunk. 3 éves kislányom viszont belázasodott. Igy nincs szívem itthon hagyni mamával. Viszont neki ez nem tetszik, mert megigértem neki és nem tartom a szavam. Viszont 1 órával ezelőtt semmi baja nem volt. Viszont lehetséges napszúrást kapott.


2020. júl. 6. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Első a gyerek a kanci meg a kufirc csak utána jön! Ha ezt nem érti meg a pasi akkor koccold le, mert nem való hozzád!
2020. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

#1, szerintem meg az ilyen felfogású nőket kell lekoccolni.

Kérdező, miért, gondolod, hogy az anyukád nem boldogul egy lázas gyerekkel? Te is voltál lázas 3 évesen, és felnőttél, nem?

2020. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

De ő az anyja, ha beteg a gyerekek akkor mellette kell maradni, nem a bika után futni!


Ha normális akkor nem lesz ebből gond, ha meg problemazik akkor le kell koptatni!

2020. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Ezért nem nézek rá sem a gyerekes nőkre legyenek bármilyen jók.
2020. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
#4, betettem a linket a "Mi ez a zsigeri gyulolet itt a gyerekes nok irant?" kérdéshez... szerintem az #1 válasz pont tökéletes válaz arra...
2020. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
En ezt a pasit meg sem probalnam kiengesztelni. Nem akarok gyereket, de voltam en is gyerek egykor, meg alapvetoen ember vagyok. Aki ezen kiakad, az szegyellje magat.
2020. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
#5 Jaja. Pontosan. Tudod ki akar "kanci" lenni. 😄
2020. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

ja, az #1-es-ben "kanci", a #3-as ban bika... de gondolom az illetők halálra sértődnének, ha őket aposztrofálná "szuka"-ként valaki...

Nem tudom, mi a francot képzelnek magukról az ilyen nők...

2020. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Jesszus a kis sértődős pasi, egyem meg a baba lelked. Hát te sem nem vagy kanci se nem bika, te egy kis langyos kandúr 😁
2020. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
#9, én férfi vagyok... teccel tudni... és kegyed? Nőstény? (az a kandúr párja...)
2020. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!