Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem nem normális, ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem normális, ugye hogy nem az?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a lánnyal már 5 hónapja, tehát lényegében már kezd "komolyabbra" fordulni, kinek mi a komoly ugye, na és ekkora hülyeséget még életemben nem hallottam, ugye nagyon sokszor van az, hogy bepróbálkozom nála és miért is ne tenném nagyon szép lány, de agyilag szerintem nincs a toppon bárhogy nézzem is. Folyton kéreti magát, nem engedi, hogy komolyabban felnyúljak neki, csak a melléhez de a puncijába például egyáltalán nem, rákérdeztem hogy most akkor mi is történik itt?

Azt mondta, figyeljetek, hogy azért nem akar lefeküdni velem, mert őt folyamatosan csak kihasználták érzelmileg, testileg nem, tehát nem, vagy csak nagyon nehezen tud bízni férfiakban és azért nem engedi, hogy megdugjam mert attól fél, hogy ha "megvan" nekem, akkor elhagyom, merthogy szerinte a férfiak ha már megdugják a lányt akkor könnyen odébbállnak. 🤦‍♂️ Mi van?

Tehát nem engedi mert állítása szerint nagyon szeret és fél hogyha megdugom akkor elhagyom. (rímelt is figyeljétek)


Ez normális dolog? Lányok ilyen volt már veletek, vagy gondoltok ilyen dolgokra, hogy "ja persze, 1x 2x megb*sz aztán otthagy" stb.?



#lány, hülyeség, féltékenység, félelem, szex, szeretet, nő
2020. júl. 6. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
No vagyok. Ez keptelenseg. En negy honapja leptem volna. Ha nem egy erosen fiatal lanyrol beszelunk. O akkor soha az eletben nem akarja, es valoban nincs garantalva semmi, na de ez azert keptelenseg.
2020. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy hatalmas szúnyog van a kérdésed között! Vigyázz meg ne csípjen.
2020. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A szexuális averzió lelki traumák miatt simán kialakulhat, és nem is ritka. Ilyen esetben mindenféle unszolás csak ront a dolgon, hiszen ha rá is tudod venni esetleg a szexre, ilyen erős gátakkal és félelmekkel egészen biztos, hogy nem élvezné és utána még inkább szorongana. Pszichológushoz volna jó fordulnia a lánynak, hogy a lelki gátakon sikerüljön áttörnie, mert önmagától nem valószínű, hogy menni fog neki. Neked pedig addig, amíg ez sikerül, nem marad más, mint a türelem és tapintat. A változáshoz akár fél év vagy több is szükséges lehet, erre készülj fel (persze csak ha erre hajlandó vagy).
2020. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én több mint fél évet vártam vele, szóval az 5 hónap az semmi. Ha szereted akkor vársz ameddig majd ő akarja. N
2020. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

#4: azért ez nem így működik. A szex nem egy kegy, amit a nő gyakorol, hanem két ember szerelmének beteljesülése.

A barátnőd egyértelműen trauma áldozata. Nincs értelme várni, szépen lassan mindig csinálj többet vele. Jó hangulat megteremtése után petting számos formáját lehet űzni, aminél eleinte akár még mellekhez sem nyúlsz, de mondjuk egy hónap alatt már oda jutsz, hogy szeretkeztek. Lényeg a fokozatosság.


F

2020. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

"A szex nem egy kegy, amit a nő gyakorol, hanem két ember szerelmének beteljesülése."

Nem is gondolom hogy egy kegy lenne. De ha két ember kell hozzá akkor miért kell erőltetni? Miért nem lehet arra várni hogy a nő is készenálljon rá? Őnző dolog ráerőltetni ha ő még nincs erre felkészülve lelkileg.

2020. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szűz a lány?

Tapasztalatból mondom, ha igen ne erőltesd a szexet!

Nekem anno az első pasimmal volt ez, h erőltette a szex témát és állandó veszekedés volt, nagyon megsinylettem lelkileg... és rányomta a bélyeget a viselkedése az életemre.

Ha szereted vársz vele, amig ő is érzi hogy akarja, ha nem szereted hagyd el, mindkettőtöknek jobb lesz.

25N

2020. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, normális, korosztálytól független (magamból indulok ki)

Várd meg amíg ő kezdeményez..

2020. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!