Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön töltött idő nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön töltött idő nálatok mennyi/ hatalmas gond?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt együtt elmenni ide-oda vagy akár külön külön pl:. Fürdő/mozi/cukrászda/rokonok//saját szülők/bármi

Vagy mindent mindig együtt?

És otthon (házon belül) mennyi időt vagytok külön a másikkal?

Nem, nem kamu kérdés, első kapcsolatom jó ideje együtt is lakunk viszont egyre több időt szeretnék egyedül eltölteni, nem szakításra célzok! Csak lassan úgy érzem megfolyt”.. mondjuk a női pipere” dolgokat/ hajmosás tovább maradni a forró vízben 2 percnél néha annyira jól tud esni mint egy nyaralás...

Mindketten dolgozunk, neki volt egy műtétje ami miatt már 2. Hete itthon van, ahogy én is hogy segítek neki, szó szerint mindenben de nem tudom vele megértetni hogy szükségem van külön töltött időre, csak azt kapom hogy nem vagyok normális” ez miatt tényleg nem lennék az?



2020. júl. 6. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz, te vagy a normális. Nagyon kevesen vannak azok, akik kullancsként ragaszkodnak a párjukhoz minden pillanatban a szerelem nevében. Fontos az én idő, amikor csak elnyújtózhatsz a kádban, vagy 1-2 órára elmész sportolni vagy a barátokkal, szülőkhöz stb.

Ilyesmi akkor szokott lenni, ha valaki önbizalom hiányos, és azt hiszi, hogy ha nem engedi el maga mellől a párját, mindig szem előtt van, akkor nem tud félre kacsingatni; holott ezzel nem közelebb húz, hanem távolabbra taszít.

2020. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Marc ota 0-24ben egyutt vagyunk (egy helyen) mert mindketten home-officeban dolgozunk, en a konyhaban, o a nappaliban targyal, ebednel talalkozunk. O jar bevasarolni, neha skypeon sorozik este a barataival, ezek heti/kethetente 1 alkalom. Este siman van h o a hobbijaval foglalkozik, en filmezek ugyanabban a szobaban, van 2 gyerekunk, ha csendre vagyok, elvonulok a furdoszobaba. Teljesen jol mukodik. Hetvegen egyutt kirandulunk de ha neki van szuksege nyugira, en viszem le a gyerekeket, ha meg nekem, akkor o. Megtalaltuk a balanszot 47nm-en.

Szerintem mindegy h valaki sok kozos vagy sok kulonidore vagyik amig mindkettotoknek megfelel a mennyisege. Nalatok ez pont nem igy van sajnos.

2020. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt ebből gond és persze néha megyünk külön, például elmegyek sétálni vagy a szüleimhez vagy szólok páromnak, hogy hagyjon kicsit egyedül bíbelődni az asztalomnál. A baráti körünk nagy része közös, így a legtöbb programra is együtt megyünk. De szerintem nem lenne probléma nálunk abból sem, ha nem így lenne, HA megbeszéljük.


Szerintem az ilyesmiben az a fontos, hogy ne "tetszik-nem tetszik" alapon tegyük ezt a párunk mellett. Én azt nem viselném el, ha rám vágná az ajtót, hogy ő akkor most lép haverozni és jön amikor jön. Ahogy azt sem, hogy órákat kimarad itthonról anélkül, hogy egy rohadt üzenetet dobna, hogy összefutok apámmal/tesómmal, beülünk egy kávéra. 7 körül otthon vagyok. Exem szerette hanyagolni a külön programok együtt/előre szervezését és szerette csak utólag elmondani, merre járt és random 10 és hajnali 4 között hazajönni. Szerintem ez volt a fő oka a szakításunknak.

2020. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is szeretünk saját időt tölteni akár csak úgy, hogy két külön helységben olvasunk, de sosincs gond abból, ha én mondjuk anyukámmal szeretnék tölteni egy hétvégét, vagy pl a párom a héten lemegy a Balatonhoz, mert ott az családja. Nekem tanfolyamom lesz, úgysem tudnánk minőségi időt eltölteni együtt.

Ő is szokott a legjobb barátaival össze ülni, én is a barátnőimmel kimozdulni. De mindig szólunk egymásnak, hogy kb mikor érünk haza, akkor is ha elindult hazafele. Az nem baj ha a másik alszik, így szoktuk meg :)


1 éve lakunk együtt, de lassan 5 éve vagyunk egy pár.

Ő 3-4 között szokott haza érni, én 5-6. Tehát neki minden nap van 2-3 szabad órája magára.


Ebből az énidőből sosem volt gond.

2020. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ezen a téren is tökéletesen megtaláltuk egymást, mert egyáltalán nem gond, sőt. Évi 5-6 hetet utazunk egymás nélkül - fesztiválra (nem azonos zenei ízlés, mindenki megy a barátaival, külföldön élő barátokat látogatni, én pár napra túrázni barátnővel, ő pecázni haverokkal, stb stb). Az ilyen hétköznapi baráti találkozókra néha együtt megyünk, néha külön, nincs rá egységes szabály. Ezek mellett persze együtt is utazunk és együtt is szervezünk programokat, többet is, mint külön. Házon belül legalább 1-3 órája van mindkettőnknek, amikor egyedül lehet (van hová elvonulni) és szöszölhet a hobbijával. Mi egyáltalán nem igényeljük a folyamatos tapadást és mindkettőnknek korábban ez csak konfliktusforrás volt az exekkel, egymással viszont tökéletesen működik :)
2020. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!