Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők a tiszteletet, amikor mindegyiknél megfigyelhetők ugyanazok a mozzanatok?

Figyelt kérdés

Minden egyes nőnél megfigyeltem, hogy a nők elképesztő módon nem bírják a kritikát. És ez az összes nőre igaz, nincs kivetel. Olyan mértékű megfelelési kényszer van bennük, hogy az valami hihetetlen. Figyeljétek meg, hogy amikor egy nőt kritikában reszesítettek, akkor nem tudja elviselni azt, nem tudja leszarni, hanem a következő technikát alkalmazza:


Keres valamit, amivel a másik embert le tudja alacsonyítani. Ha nem tud, akkor a szovjetek undorító technikáját, a hamis vádakat fogja alkalmazni. Pl. "te SOHA nem figyeltél rám". Ismeretlen pasival szemben a "életedben nem volt még nőd" a sláger vád. Ezzel egyébként rendszerint azt árulják el, hogy azokkal szemben mernek keménykedni, akibe bele mernek kötni. Egy 190 cm-es, kigyúrt, millomos alfahímmel szemben viszont mindig befogják a pofájukat, sőt gyakran behódolnak neki.


Én tehát csak szexre haszálom a nőket ha tudom, mert elképesztő módon bunkó módon viselkednek, és hülye, aki tiszteli őket.


2020. júl. 7. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
97%
Igen, és?
2020. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, de ismeretlenként miért is krizizálsz te bárkit is? Ki vagy te? Szerinted érdekel vagy meghat valakit, ha egy random idegen talál benne valami kivetnivalót?? Ne már.
2020. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 A kérdező kommentje:
Persze, hogy érdekel. Ha nem így lenne, ki sem írtam volna ezt a kérdést.
2020. júl. 7. 08:59
 4/102 anonim ***** válasza:
96%
Ki bántott? :(
2020. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
93%
És te is ojeletes vagy ugye? Téged nem lehet kritizálni, ellenben a te kritikákat csendben el kell fogadni, mert az úgy is van 😅😅😅
2020. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
94%

"hogy amikor egy nőt kritikában reszesítettek"



Vagyis elkezded alázni, mert nem dug veled. 😅😅😅 Szerencsétlen 😅😅😅😅😅

2020. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
94%
El kell keserítselek, van kivétel, csak párban vagyunk már ezer éve.
2020. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
92%

Degradáló, általánosító a véleményed.


Nem fogod beismerni, mert magadat felpakoltad a felső polcra, egy majd 4 milliárd embert meg szerinted kedved szerint használgatsz... illetve használgatnál valószínűleg, mert frusztrált ez az egész iromány, amit idehordtál.


Mindenki (nemtől függetlenül) érzékeny a buta, általánosító, negatív megmondóemberekre- tudod, az olyasmi arcokra, mint te, akik azt hiszik, az igazság Grál lovagjai :D


A 190 cm-es alfahím volt férjem sem engedte meg magának ezt a lealacsonyító stílust, amit itt tolsz, hergeled a népet ès a ferfihang.hu kifogásolható szintjén hőbörögsz.


De tudod mit?

Istenkirálycsászár vagy öcsém, te csinálod jól- most ez kell, tényleg? :D


Értelmes, tanult, elegáns FÉRFI (nem te :), nem így viselkedik, ezt a legalja stílust arc nélkül sem engedi meg magának, mert NINCS RÁ SZÜKSÉGE.


Édesanyád (mint nőt, akit remélhetőleg más ilyen bunkó nem használgat :) ezúton is tiszteltetjük és gratulálunk nagyszerű nevelési munkájának eredményéhez.


Egy nő

(aki szívlapáttal formázná emberire az arcod, ha ezt élőben megengednéd magadnak velem vagy a szeretteimmel szemben :)

2020. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
96%
Látom a kérdező nem bírja a kritikát és az eltérő véleményeket. Ó, az irónia.
2020. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 A kérdező kommentje:

A nőket manapság nagyon könnyű megdugni, szóval emiatt biztos nem érheti őket kritika. Kivéve, ha azt hozom fel, hogy nem tudom tisztelni, mert túl hamar leszopott.


De egyébként nem. Konkrétan arra célzok, ha megmondom, hogy valamit szarul csinál, vagy hülyén viselkedik. Neki van egy olyan képzelgése, hogy ő a "hejcegnőőő", ezért biztosan én basztam el valamit ha nem látom a tökéletességet.

2020. júl. 7. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!