Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számíthatok? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xszemyx kérdése:

Mire számíthatok? Főleg kapcsolatban lévő egyetemistákat szeretnék kérdezni! (lent)

Figyelt kérdés
Közel 2 éve vagyok együtt a párommal. Egy évvel fiatalabb nálam. Nagyon jól megvagyunk, mondhatom úgy is, hogy túl jól. Amikor csak tudunk együtt vagyunk. Vannak viták, de hol nincsenek ? :) Amik vannak, meg jót tesznek, kellenek. Tanulunk belőlük. Namost. Én szeptembertől egyetemista leszek, így heti egyszer, hétvégén tudnánk találkozni, rosszabb esetben 2hetente. Ilyen hirtelen változás mennyiben tesz rosszat a kapcsolatnak? Kinek erősítette ? Kinek tette tönkre ? Hogyan ? Melyik fél által erősödött/romlott meg ? Kicsit meg vagyok rémülve, kérlek segítsetek ! 19/L
2010. aug. 2. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

ha a hétvégét szinte teljesen együtt tudjátok tölteni,mondjuk egészt délutánokat és estéket amíg vissza nem mész,az úgy tartható. egyébként próbáld meg úgy alakítani az órarendedet,hogy akár már csütörtökön is hazajöhess,ezt ki kell tapasztalni. :)

ne félj,meg kell szokni ezt,de nem vészes. hétközben meg telefon,msn.

2010. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A kapcsolatodnak gyakorlatilag már vége
2010. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Fülünyúl ***** válasza:

A távkapcsolatok általában nem működnek, elhalványulnak és megszűnnek.

De majd vigasztal a sok egyetemi buli, piálás, és hogy a fél kollégiummal dughatsz. Valószínűleg tömött sorokban fognak állni a srácok megvigasztalni. :)


Ez most így viccesen hangzik, de a mai lányok viselkedését megfigyelve nagyon könnyen elkurvulnak és anyagiasodnak. Szóval figyelj oda magadra, legyen benned tartás. És szerelem.

2010. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én 2 éve távkapcsolatban élek, heti 1-2 alkalommal tudunk találkozni, azt nem mondom, hogy könnyű, mert sokszor hiányzik. De mivel nagyon szeretjük egymást, nem kérdéses, hogy kibírjuk ezt a "pár napot". Az együtt töltött idő többet ér mindennél :) Őt a munkahelye köti oda, engem az iskola és a munkahely köt ide. De tudjuk, hogy a közös jövő érdekében, és egymásért teszünk mindent, tehát kibírjuk. Nem hiszem, hogy nem megoldható. Úgyhogy sok sikert! :)
2010. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van. A megváltozott körülmények (az akkori barátnőm egyetemre ment másik városba), az új társaság, amelyből én kiszorultam teljesen eltávolított minket, az addigi nagyon jó kapcsolatból 3 hónap alatt pokol lett, fél év múlva szakítás.
2010. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megfogadandó tanácsokat !! :)

Kedves 13:55 . Én nem vagyok "mai lány" de köszi a feltételezést. Szerelemben élek, nem megszokásban. De gondolom neked vannak olyan tapasztalataid, amiket leírtál. Én nem szeretnék. Szóval majd odafigyelek magamra, nem fogok elk*rvulni ;)

2010. aug. 2. 14:24
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom Kedves 14:22 !! Remélem nálunk nem fog így alakulni.
2010. aug. 2. 14:26
 8/21 anonim ***** válasza:

Exemmel 3,5 évig voltam együtt, ebből 2,5 évet távkapcsolatban. Kibírtuk, hogy csak hetente találkoztunk, de aztán véget ért a nagy szerelem. Hiába beszéltünk naponta, sokat változott mindkettőnk élete. Új barátok, ismerősök, más időbeosztás, érdeklődési kör. Nagyon nehéz úgy, hogy nincsenek közösen megélt élmények. Hiába próbálkoztunk, ő nem fogadta el az én terveimet, nekem szintén az övétől eltérő céljaim voltak.

Féltékenység nem volt, de szörnyű érzés lelkifurdalással bulizni a haverokkal, hogy ő szegény otthon ül, nekem milyen jó, neki meg milyen rossz.

Sikerült nem elkurvulnom és elanyagiasodnom, és a párommal boldogabb vagyok, mint valaha.


22/L

2010. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hajrá , további sok boldogságot nektek, és köszi a választ !
2010. aug. 2. 14:41
 10/21 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Reakciódból sértettséget véltem felfedezni, azonban erre alapot nem adtam. Félreértettél.

Ahogy itt néhányan írták, sok a tapasztalat amiből már általánosítani lehet. Új társaság, új környezet, új ingerek. Nem tudod mit hoz a holnap, és mi kavarja fel addigi életed. Sajnos a tapasztalatok azt mutatják, hogy a lányok hajlamosak könnyen változtatni addigi életvitelükön... Mindösszesen arra figyelmeztettelek, hogy te ne légy ilyen. Most még erősnek érzed magad, de nem tudhatod meddig és nem ér-e olyan behatás a környezetedből, ami miatt mégiscsak változtatásokra szánod magad. Erős akaraterő és ellenállás a kísértésekkel szemben is kell majd, pusztán a szerelem nem biztos hogy elég erő lesz. De majd megtapasztalod ha oda kerülsz, én csak ezt a jelenséget leírni próbáltam és téged óva inteni tőle, de te inkább megsértődtél.

2010. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!