Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit akkor ismertem meg amikor ki lépőben voltam egy 6 éves kapcsolatból. Az elején nem tudtam többet szeretne majd amikor ki derült mondtam neki, hogy időre van szükségem rendbe kell tennem a dolgaimat. Nem várt valami sokat miközben azért közelebb is kerültünk egymáshoz el kezdett sokat bántani a barataim miatt, kivel mennyit vagyok miért vagyok mással, tudott rolam mindent nagyon jóban voltunk fiokjainat is használta, majd később engedély nélkül lepett be, el kezdett sokszor zsarolni ha tudni akart valamit vagy bűntudatot okozni nekem. Sosem bántott fizikailag, de lelkileg nagyon sokat. Ezért nem tudtam rá venni magam, hogy együtt legyünk bármennyire is éreztem jónak egy időben. De el válni sem tudtunk egymástól ez kb 2 év lefolyása. Majd mostanra át ment teljesen megalazoba, random új emberek előtt meg aláz, sosem hallgat meg, csak a saját igazat hajtogatja és kinevet, nevet rajtam mennyire nem érdekli már az egész. Nem mentem bele a kapcsolatba oké, mert nem tudtam a sok jó mellett igent mondani valakinek aki siettet idotszab meg és zsarol is közben, mert még nem zártam le a dolgaimat. Mégis a cinikus és undorito viselkedese ellenére nagyon fáj ahogy el dobalgat és nem tudom, hogy engedhetnem el. Valószínűleg mar több rosszat okozott nekem mint jót, de tényleg nagyon közel állt hozzám és szerettem. Mégis hogy engedjem el? Pszichológushoz is járok már miatta. A kapcsolati ötlet előtt annyira jóban voltunk. Nagyon hiányzik. L/23

2020. júl. 8. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik pasi kell neked, aki normálisan bánik veled.
2020. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Ha jön valaki más, könnyebb lesz továbblépned. Kezdd azzal, hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot, utána majd mennek a dolgok maguktól.
2020. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neki kéne pszihológushoz mennie. Amúgy miért nem változtatsz jelszót, az is bűncselekmény ha feltöri a fiókodat.


Egy ilyen ember hiányzik neked? Nem hiányzik neked, csak a nem létező tulajdonság hiányzik, idealizáltad, és sajna be vagy manipulálva, és azt hiszed, hogy hiányzik neked. Mi hiányzik, hogy megaláz és lelkileg rugdos?


Ja, ha ez hiányzik neked, akkor tényleg jó hogy eljutottál pszichológushoz, mert ezek komoly önértékelési zavarra utalnak.


Inkább örülj, hogy már nem zaklat, mert a mondandódból az jön le, hogy már nem zaklat, csak neked hiányzik. Inkább fel kéne lélegezned! És örülnöd, és rendet tenni lelkileg magadban az általa okozott értsd szimbolikusan "természeti károkat" kéne eltakarítani, és megújítanod a vidám természetedet.


Én nem értek egyet azokkal akik azt írták, hogy majd tovább lépsz mikor jön más. Nem fog tovább lépni, csak átlépni egy másik kapcsolatba ami jól működő is lehetne ha a sérelmeit nem hordozná. Akkor lép tovább ha első körben egyedül is boldog, utána jöhet a más.


Ne lelkileg akarjon függni valakitől, hanem olyat akarjon választani aki lelkileg is és mindenhogyan szereti.

2020. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"el kezdett sokat bántani a barataim miatt, kivel mennyit vagyok miért vagyok mással"


Ez már figyelmeztető jel.

Azonnal kiszálltam volna.

2020. júl. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! Itt válaszolok! Szívesen! Tudom, hogy nehéz, de hidd el boldog leszel amint magad elkezded értékelni, egyedül is boldog lenni, és aztán majd jönni fog egy olyan úriember aki úgy tisztel ahogy vagy. Örülj inkább hogy tudtál szakítani azzal a tahó pasival. Első körben újra meg kell találnod önmagad, és újra meg kell tanulnod, hogy olyannal ne állj szóba aki nem tisztel úriemberként úgy ahogy vagy.


Az ember tapasztalatlanul naivan és jóhiszeműen indul ismerkedés terén. A naivság és a jóhiszeműség jó tulajdonság lenne, ha nem tudnának bemanipulálni, magyarán a naivság és jóhiszeműség akkor jó, ha egyensúlyban van a tudod hogy vannak az embereknek hibái, de képes vagy meglátni is a jó tulajdonságait, a naivság inkább tanulmányok során előnyös, mert naivan elkezdeni valamit tanulni több motivációt ad, mintha nem lenne kedved hozzá. Bizonyos helyzetekben is jó a naivság és jóhiszeműség, mert van hogy a naivság ad erőt, hogy tudj valamit túlélni és a jóhiszeműség meg segít abban hogy előre tudj menni. Ilyenekre tartogasd ezeket a jó tulajdonságokat.


Az emberek terén meg tanulni kell egy jó nagy adag önismeretet és emberismeretet. Mert ha van egy erős önismereted akkor bármivel próbál az illető bántani nem marad rajtad a bántás lelkileg, lecsúszik rólad.



Az a pasi aki volt veled egy pszihésen beteg ember volt, és nem is akart tenni ellene. Mert ha akart volna tenni ellene, akkor elment volna már pszihológushoz.


Nem a te felelősséged terápiázni, eltűrni, és szenvedni a hülye nárcisztikus kínzó viselkedését.


Most már csak ezeket az emlékeket kell kidobnod!


Napi szinten keress első körben 5 apró örömet, aztán mindig többet.

2020. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!