Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti mit gondolnàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondolnàtok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy akivel együtt voltam, szakítottam vele mert nem ment! ( nem is ez a lényeg) jóba maradtunk, rögtön a kapcsolat után!


Én keresem őt heti szinten!

Egyik nap ott aludt és kicsit összegabalyodtunk! De megmondtam neki utána, hogy nekem ez így nem megy mert úgy érzem sérülök, továbbra is barátok maradtunk!


Csak én keresem, imádok vele lenni!


Miért nem keres ő is?


Lehet ezért “izgat” mert látom, hogy ezek után is mennyire jól tartja magát és nem keres? Nekem fontos a barátsága! Szeretek vele lenni!


Volt már veletek ilyen?



2020. júl. 8. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem akar a terhedre lenni, vagy zavarni. Ezért nem hívogat. Téged is zavarna ha meló közben milliószor hívogatna valaki.
2020. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Az a véleményem, hogy hülye vagy, és ezt nem rosszindulatból mondom. Egy igazi férfi nem kuncsorog senki szeretete után! Te szertnél vele lenni, de ő nem szeretne veled. A legeslegjobb verzióban is max havernak tart. Az igazi barátság, és párkapcsolat is kölcsönösségen alapul. Nincs olyan, hogy én nagyon jó barátja vagyok vkinek, de én őneki nem. És nem futunk olyan szekér után ami nem akar felvenni.
2020. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Érrtem, szóval kell neked a csaj, de mégse. De azért zavar hogy nem csahol utánad?
2020. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerencséd, hogy nem én vagyok a csaj, már rég letiltottalak volna mindenhonnan ezzel a labilos balfax viselkedéseddel. Ha barát, akkor ne nyomulj rá, mint egy idióta fhasz, mert soha az életben nem lesz túl rajtad és nem lesz neki normális kapcsolata, amíg a "barátja" vagy. Ha meg nem csak barát, akkor nyitsd ki a pofád és tisztázd vele a helyzetet. A franc van veletek, hogy ennyire férfiatlan, kislányos stílusban vagytok csak képesek létezni, olyan rohadt nehéz leereszteni a heréiteket és egyértelműnek lenni?
2020. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Döntsd el, mit akarsz nyomorék. Te koptattad le, akkor mit sír a szád, hogy nem nyalják a valagad? Így jár az, akinek nem kell kapcsolat.
2020. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
A te kérdésed is bizonyítja, hogy arra indulnak a pasik, ha a nők semmibe se veszik őket.
2020. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 Ez tömény hülyeség.
2020. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
!!!!!!???? :D
2020. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyi nő van, mint égen a csillag, csak te nem mersz másokkal kezdeni, ezért ragaszkodsz a múlthoz.
2020. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 1kolbász2tojással válasza:
100%
Totál káosz... Tehát kidobtad, mert valamiért nem kellett. Majd bocs, de barátságból lekúrtad, majd pityogtál egy sort neki, hogy ez így neked nem megy, mert "te sérülsz" és most azon csodálkozol, hogy csak te keresed őt... Én meg azon csodálkozom, hogy ő még válaszol neked és hajlandó találkozni... Már bocs, de "picsáskodsz" szegény csajjal! Ugye érted, hogy mit nem értek?
2020. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!