Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerethet, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet, csak én nem érzem?

Figyelt kérdés
Hat hónapja vagyok együtt a barátommal. Alig mutat felém érzelmet, hirtelen döntés után elutazik 1-2 hétre, de akkor is csak kb 2 naponta ír egy-két mondatot, nem mutatott még be a szüleinek vagy barátainak, nem mond nekem soha bókokat, keveset érint meg. Általában csak este találkozunk a lakásomon és itt alszik. Néha kirándulunk és ha találkozunk sokat beszélgetünk, mindennapos dolgokról vagy politikáról, ami érdekli. Azt mondta, szeret, csak nehezen mutatja ki az érzéseit. Mindezek alapján viszont nekem erős kétségeim vannak, hogy szeret-e engem vagy csak kihasznál. Nem érzem így jól magam ebben a kapcsolatban, hogy alig-alig adja a jelét annak, hogy fontos lennék neki. Viszont én szeretem őt, nehéz rászánnom magam, hogy lezárjam, de lehet, hogy az kéne. Az a kérdés, vajon szerethet engem? Aki járt már hasonló helyzetben, mi lett belőle?

2020. júl. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret.
2020. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1+


6 hónap után itt tartasz az nagyon rossz. Most kéne minden pillanatot együtt töltenetek..ilyenkor már masszívan emelkedik egy kapcsolat.

2020. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Popper Péter előadásait hallgasd meg. Ha szeretnek azt érezzük, te ezt nem érzed, akkor valószínüleg így is van.
2020. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább tűnik egy haveri kapcsolatnak
2020. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg van másik jelölt a színen, nem azért akarsz szakítani?
2020. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te max dugópajti vagy, de nem felvállalt barátnő
2020. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Időnként feljár hozzád egy szexre. Ennyi vagy neki.
2020. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!