Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekmentesként hogyan lehet könnyebben elfogadni, ha a párodnak gyereke van?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem velünk él, csak kéthente találkoznak, de engem már ez is frusztrál. Nem azzal akarom tölteni a hétvégémet, hogy itthon egy gyereket pesztrálok, a páromnak viszont fontosak ezek a hétvégék, fel sem merülhet a kérdés, hogy akkor ezentúl ne találkozzanak.

2020. júl. 9. 07:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Sorry de ez ezzel jár. Erre szokák azt mondani hogy ne gyere össze gyerekessel. Nincs ebbe semmi rosszmájúság, én se pesztrálnám más gyereket hétvégén (meg amúgy se).

Az meg érthető és teljesen normális ha egy szülőnek a gyerek az első. Ez így korrekt.

2020. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Még jó, hogy fel sem merülhet a kérdés, hogy ezentúl ne találkozzanak. Azt nem értem, miért jöttél össze gyerekes apukával ha nem bírod a gyerekeket? Én mondjuk pont akkor dobnám, ha nem törődne a gyerekével mert ez iszonyatos jellemhiba egy embernél.
2020. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szakíts, nem megy ez neked. Én sem jönnék össze gyerekes férfival, pedig szeretem a gyerekeket, meg pesztrálnám is az övét, de mivel nekem nincs gyerekem, szeretném ha mindketten együtt kezdenénk az életünket tervezgetni.
2020. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

2 hetente 1 hétvége,és nem ezzel akarod tölteni az időd? Szerintem nem is szereted azt a pasit,ha ennyire megterhelő neked az ő gyerekével ennyi időt eltölteni....

Ugyan én nem jöttem össze soha gyerekes pasival,de biztos vagyok benne,hogy jobban zavarna ha soha nem akarná látni a gyerekét és lekakilná magasról mi van vele. Valamint,ha tényleg szeretném a pasit egyáltlaán nem esne nehezmre az ő gyerekével foglalkozni néha.

2020. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

"2 hetente 1 hétvége,és nem ezzel akarod tölteni az időd? Szerintem nem is szereted azt a pasit,ha ennyire megterhelő neked az ő gyerekével ennyi időt eltölteni"

Szerintem meg hadd döntse már el ő hogy milyen életet szeretne élni!

És ennél lényegesebben többet találkoznak. Sokszor van névnap, szülinap, miegymás is. Ezek nem pont hó elejére és közepére esnek. Meg bármikor akarhatja a gyerek is, ha jó a viszony.

2020. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Én se szeretem a gyerekeket, így eleve kizáró tényező nálam, ha valakinek van. Nem zsákbamacskát vettél, tudtál a gyerekről, te választottad ezt magadnak. Ha nem tetszik a helyzet akkor szakíts. Nagyon undorító, mikor holmi jött-ment nőcske próbálja az apát elvadítani a gyerekétől.
2020. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
#5 Még egyszer kérdem: miért nem csinált hátra arcot amikor a pasi ismerkedésnél elárulta, hogy gyereke van? Ez nem sok, képzeld el, ha egy férfi ismerkedik gyerekes anyukával ahol a gyerek vele lakik. Na, az húzósabb. És így is van olyan férfi aki ezt bevállalja. Ha szereti a pasiját, akkor a gyerekével együtt szereti, ha nem szereti eléggé, még most lépjen le, hadd találjon az illető olyan nőt, aki elfogadja őt úgy, ahogy van.
2020. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Ezt mindig jól át kell gondolni. Pl ha anyával történik valami, onnantól apa neveli a gyereket.

Ha valakinek ez nem fér bele, tényleg ne kezdjen gyerekes férfivel.

2020. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

5, de ezt tudta amikor ismerkedtek,hogy ott a gyerek.

Szerintem is eldöntheti magától a kérdező,hogy mit akar,csak azt mondom,ha eleve nem zavarta ez a tény most meg mégis zavarja akkor gondolom annyira mégsem szeretheti ezt a férfit.

2020. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes felételezés, de nem korret. Pont azért jöttem össze vele a gyereke ellenére, mert szeretem. Nem találkoztam olyan gyermektelen férfival, aki tényleg megfogott volna, ő pedig nem akar másik gyereket, gondoltam, és még mindig azt gondolom, hogy a részemről ennyi áldozat belefér a kapcsolatért.

Azért azt remeltem, valaki el tud látni ötletekkel, hogy pl mit csináljak, ha itt van a gyerek, hogy mind a kettőnknek könnyebb legyen. Nyilván itt én vagyok az, aki "betört" az életükbe, nekem kell alkalmazkodnom.

Nagyon köszönöm a tanácsot, de nem fogok vele szakítani csak ezért, előbb próbálom megoldani a gondokat, minthogy az első hiba és nehezség után kidobjam a kapcslatot a kukába.

2020. júl. 9. 08:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!