Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harleyka23 kérdése:

2 hónapja megismerkedtem egy férfival, 33 éves, tőlem 120 km-re lakik..szerintetek?

Figyelt kérdés

Viszont kb egy hete alig ír, mindig én írok, már esténként nem hív. Én ez miatt számon kértem, hogy legyen velem őszinte...mondja meg ha már nem szeret, de azt mondja szeret.

társkeresőn ismertem meg. 4x találkoztunk eddig, mivel messze lakik, sokat dolgozik, nem tudott többször jönni. Minden nap hívott este, egész nap írkáltunk...

Múlt hétvégét lemondta és úgy néz ki ezt ezt a hétvégét is lemondja..."dolgoznia kell". Szerintetek érdemes még vele foglalkoznom? Már annyira gáz, hogy nő létemre én kapálózom utána. Azt mondta haragszik rám amiért meghazudtoltam és azért ilyen velem...hát nem tudom. Vélemények?



2020. júl. 10. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt engedd el!
2020. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Az hinné az ember hogy 33 évesen van már az embereknek annyi agya hogy tudja 120 km-rel tavolibb kapcsolat nem működik 🙄
2020. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként mondom neked, hogy egy férfi korai elüldözésének egyik leghatékonyabb módja a nők részéről a szemrehányás, a nyomásgyakorlás és az elégedetlenkedés. Vagyis önmagad alatt vágod a fát, ha szóvá teszed azt, amiért nem keres téged eleget. Senki nem szereti azt hallani, hogy nem elég jó társjelölt a másiknak. Ha lelkileg szükségét érzi a férfi, fog írni magától is, ha viszont nem, akkor a kierőltetett írogatás még ront a dolgon. Egyszóval csak türelmesen. Ezt nem lehet erőltetni. Hagyni kell, amíg az érzelmei felerősödnek annyira, hogy minden második gondolata rólad szól majd, s akkor fog majd írni magától is. De addig idő kell, ezt nem lehet sürgetni, erőltetni. Négy találkozás csak a kezdeti vonzalom kialakítására elég, többre nem. Hiába mondja kérdésedre, hogy szeret, a lelki kapcsolatotok valójában még csak most csírázik, ez még csak az első fázis, és ilyenkor lehet elrontani mindenféle elvárásokkal és sürgetésekkel. Az igazán mély szerelem lassan épül fel a lélekben, s angyali türelemmel el kell fogadni a látszólagos visszalépéseket is. Hagyd annyi levegőhöz jutni, amennyit időnként igényel, ne tartsd nyomás alatt. Így van a legnagyobb esélyed, hogy a részéről elmélyülnek az érzelmek.
2020. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha a pasi oldalát nézem, akkor szerintem belegondolt, hogy ez a távkapcsolat nem neki való. Eleve ő hívott mindig, meg utazott hozzád. Anyagilag gondolom nincs annyira eleresztve, hogy ezeket mellékzsebből kifizesse, te meg csak kényelmesen ültél otthon és fel sem ajánlottad, hogy kicsit megosszátok a költségeket. Nem bántásból irom, de nekem is voltak ilyen próbálkozásaim, és minig én utaztam ami azért eléggé lehangoló tud lenni.
2020. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 Csak nehéz megérteni és rossz érzés, hogy mi ez a nagy váltás, hogy a férfinek miért nem hiányzik, hová tűnt a nagy lelkesedés.
2020. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Férfiként írom hogy a költségmegosztás elég gusztustalan gondolat. Szerintem a férfinak kellene minden esetben a nőhöz menni! 35 éve apám is utazgatott elég sokáig anyámhoz 70 km volt közöttük, de eszébe nem jutott azt mondani hogy na fizesd a busz vagy vonat felét, vagy következő héten te jössz hozzám.


Senkit sem vág földhöz hetente vagy 2hetente pár ezer ft utazási költség, főleg akkor nem ha rövid idő múlva komolyabbra fordul a dolog.


Aki meg sajnálja erre a pénzt az ne ismerkedjen, maradjon meg magnak és akkor nincs költség.

2020. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#5: Az igazi szeretet nem az elvárásokról szól, hanem egymás elfogadásáról. Ebbe beletartozik az is, hogy elfogadjuk a másik fél lelkesedésének időnkénti alábbhagyását is. A nők érzelmi biztonságra vágynak egy kapcsolatban, így érthető, hogy fáj nekik, ha ezt a biztonságot nem kapják meg a férfitól, mégsincs mit tenni, el kell fogadni, mert minden erőltetés eltávolítja a másikat. Maga a lelkesedés nyomásgyakorlásra nem fog erősödni. Egy virágot hiába öntözök meg több vízzel, mint amennyire az adott életszakaszban szüksége van, attól még nem fog gyorsabban nőni. Így működik a szerelem is.
2020. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2020. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#7 Mivel másként működnek a férfiak és a nők, ezért sokszor nehéz ezeket a dolgokat összehozni, és ebből alakulnak ki a viták és félreértések. Ugyan így vissza lehet fordítani, azaz a férfi fogja el úgy a nőt, hogy neki szüksége van a napi kontaktra és megerősítésre.
2020. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

#6! 35 éve azért kicsit más volt az életszinvonal meg az árak, és szerintem meg pont az a szomorú, ha egy nő elvárja, hogy a pasi hozzon mindenben áldozatot, és itt nem csak az anyagi dolog a lényeg, hanem pl az utazással járó kényelmetlenség is, hiszen neki lesz oda az egész napja ilyenkor, aztán lehet több az utazás mint amennyi együtt tudnak tölteni. Ráadásul nem csak az utazás kell ilyenkor fizetnie, hanem akkor már be kell ülni valahova, hiszen nem lehet csak sétálgatni, az sem 2 forint, szóval 10-15 ezret simán el lehet nyomni egy ilyen találkozóra. Az én barátnőm ilyen téren nagyon lelkiismeretes, mert ha megyünk valahova, pl fürdeni és az én kocsimmal megyünk, akkor ő ragaszkodik hozzá, hogy fizesse a belépőt. Ezzel is tudomra adja, hogy nem akar kihasználni.


45F

2020. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!