Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnnyel jár, ha valaki nem vágyik párra és ezért soha nem is lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem vágyok kapcsolatra valahogy úgy érzem nem nekem találták ki ezt a kapcsolat dolgot volt hogy ismerkedtem lánnyal, de mikor komolyabbra fordult volna a dolog elmenekültem és elküldtem, mert megijedtem hogy kapcsolat lesz belőle...

Meg úgy érzem nekem sosem lesz párkapcsolatom, de nem is vágyok rá, itt vagyok már lassan 40 évesen, amúgy lehet van bennem aszexualitás is, amiatt is van ez az egész.. nem tudom.


2020. júl. 10. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Hát... erre nekem nehéz válaszolnom. Számomra inkább hátránya lenne mint előnye. Az ember társaslény, legalább is én az vagyok. Nem érzem magam jól egyedül hosszútávon.

Ha meghalnak a közeli idős hozzátartozóim, akkor kit fogok családnak hívni?

Ha meghalok egyedül és gyermektelenül, akkor mi fog maradni belőlem az utókornak? Eltűnök a világból mintha sohasem léteztem volna? Ha van egy gyerekem akkor legalább benne tovább él az emlékem, tovább él a véremből egy darab.

2020. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Egy előnye van, hogy nem kell máshoz alkalmazkodni.

Nem hiszem, hogy ez kárpótol a számos hátrányért. Azt mondod, hogy nem akarsz kapcsolatot; a fenéket nem! Próbálkoztál, de megijedtél amikor lett volna esélyed. Félsz az ismeretlentől, inkább maradsz a langyos kakiban. Ez az érzés idővel csak rosszabb lesz, és kialakít majd valamilyen durva mentális betegséget.

Figyelj, nekem 34 évesen volt az első kapcsolatom, szóval van ezzel tapasztalatom. Féltem nagyon az ismerkedéstől, de mégis erőt vettem magamon és megjavultam annyira, hogy most már sok nő számára vagyok érdekes partner.


F

2020. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ha meghalok egyedül és gyermektelenül, akkor mi fog maradni belőlem az utókornak? Eltűnök a világból mintha sohasem léteztem volna? Ha van egy gyerekem akkor legalább benne tovább él az emlékem, tovább él a véremből egy darab



😂😂😂 ezen az állatias okfejtésen sírógörcsöt kaptam komolyan mondom, igazi agyfa## az egész.

2020. júl. 10. 23:37
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
#3 Állatias? Miért? Számomra sokat jelent ez a gondolat.
2020. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4. Baromi ösztönös hogy valaki ezért akar gyereket
2020. júl. 10. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
És ezzel mi baj van?
2020. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2. Volt már egy két éves kapcsolatom, de valahogy rossz volt, hogy a hét többségében nem lehettem egyedül..

Valahogy nem tudok egy idegen embert megszeretni úgy hogy megosszam az életem... Baromi frusztrált leszek ettől

2020. júl. 10. 23:47
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
#6: engedd el, nem mindenkinek számít, hogy az evolúciós ág nála fog megszakadni.
2020. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7: akkor keressél olyat, aki látogatói kapcsolatban szeretne élni. Kollégám pl. ilyenben van és boldogan megvannak. Hétvégét együtt töltik, de különben saját házukban saját törvényeik szerint élnek.
2020. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Csak hátránya van.
2020. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!