Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudom, hogy féltékeny, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy féltékeny, de nem mondja, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok, és egyszer már szóba került közöttünk az, hogy neki nincsenek lány barátai, de nekem van néhány fiú barátom, akikkel találkozom is néha, és azt mondta, nem igazán tudja, hogyan kezelje ezt, mert neki ez furcsa, nem ehhez szokott hozzá.


Ma pont volt egy ilyen találkozóm, tudott róla, és látszólag nem mondott semmi rosszat, és ugyanolyan kedvesen ír, de délután egyszer felhívott, aztán kérdezte, hol vagyok, mit ittam, szóljak neki, ha hazaertem.

Aztán kérdezte most is nemrég, hogy otthon vagyok-e.

Legutóbb is az egyik találkozón mutattam valamit a mobilomon, és utána a kezében maradt még, és megnezte az alkalmazásaimat (esélyes, hogy a Tindert kereste, de már régen letoroltem), és megnezte a képeimet (csak róla vannak, semmi exes kép vagy hasonló).


Volt már betegesen féltékeny barátom, de ő abszolút nem az a kategória, csak gondolom, tényleg új neki egy ilyen helyzet, és igyekszem is okot adni neki a bizalomra, és kimutatom a szeretetemet.

Csak kicsit rossz érzés, hogy úgy érzem, hogy féltékeny volt ma, de nem mondta, gondolom, nem akar veszekedni.


Szerintetek idővel el lehet érni, hogy bízzon bennem?

Soha nem csalnam meg, ezek a srácok nem kellenek nekem, és én sem nekik.


24N

27F


2020. júl. 13. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet később majd jobban elfogadja, de szerintem ez még egyáltalán nem a vészesen féltékeny kategória.
2020. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, csak úgy éreztem, hogy az.
2020. júl. 13. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a srácok nem kellenek nekem-akkor meg minek találkozni veluk?Van párjuk? Ha igen,tudnak róla hogy találkozgattok?
2020. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

3-as: mert baratok??


Szerintem ez igenis hatareset, nekem egy delutani barati talalkozo miatt nem ferne bele a "mit ittal" es "szolj, ha hazaertel" KOMBINACIOJA, nem Bangkokban bulizom idegenekkel ejszaka.

Azt javaslom, nagyon gyorsan definiald a hataraidat, kozold vele, hogy nem szeretned, ha ilyen miatt teged ellenorizget. Elmondhatja nyugodtan, ha feltekeny, nem harapod le a fejet, de megbeszelitek, hogy komolyan gondoljatok egymassal es bizhat benned.

2020. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tèny, hogy fèltèkeny, de ez nem a "betegesen fèltèkeny" kategória. Valahol teljesen èrthető, pláne egy friss kapcsolatban. Azèrt igazi barátság ellentètes nemüek között ritka mint a fehèr holló. Általában az egyik fèlnek mindig többet akar,illetve remèl. Ès ezt tapasztaltam is. Annak idejèn nekem is voltak ilyen dolgaim, hogy barátkoztam srácokkal, aztán előbb utóbb, hogy nem lett semmi vagy elkoptak maguktól, vagy azèrt, mert kiderült, hogy hát ő mást is gondolt...szóval nem volt tartós. Talán egy volt, akivel hosszabb távon működött, de őszíntèn szólva így visszagondolva èrte se tennèm tűzbe a kezem.

Egy dolog jóban lenni, dumálgatni, meg egy nagyobb társaságban elhülyülni velük, meg más dolog a találkozások kettesben. Mègha dèlután is. Azèrt azt már a mai eszemmel soknak èrzem. Azèrt valljuk be, a pasik nem úgy vannak beállítva, hogy a nőkkel csak úgy barátilag lődörögjenek kettesben. Vannak kivètelek, de iszonyat kevès. Ès mivel neked több ilyen pajtid is van, jó ha abból 1 van, aki tènyleg csak komázni akár, ès nem többet remèl. Ès ezt a párod, mivel fèrfi, pontosan tudja. Azèrt is nyugtalan ilyenkor.

Persze mondhatnánk, hogy de attól benned mèg megbízhatna, próbál is, de egy friss kapcsolatban mèg nincs úgy kifejlődött bizalom, kötődès, hogy nyugodt szívvel elviselje ezt.

2020. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a férfiak másképp vannak bekötve mint mi. és ezt egymás közt tudják is, hogy mi a szitu. csak mi nők vagyunk naívak, ezért figyel rád...
2020. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!