Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Ventillátor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Ventillátor kérdés.

Figyelt kérdés

Nagyon meleg van emeleti szobába vagyunk a párommal. Ő azt mondja ne menjen a ventillátor este, mert lehűti a szobát. Én meg férfiként mondom neki, hogy hogy hűtené már le, a ventillátor fűti a szobát.

Kinek van igaza ?


2020. júl. 13. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy ilyen egyszerú kérdésbe is itt kérsz segítséget és nem tudjátok megbeszélni ketten, akkor az szerintem nem egy jó jel a jövőre nézve
2020. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt mi döntsük el helyettetek? Nálunk is én folyton fázok, a férjemnek meg mindig melege van. Kompromisszum. Ez nem olyan, hogy egyiknek igaza van, a másiknak meg nincs. Jó, hogy azt nem mondod, hazudik. Ha fázik, hát fázik, ezzel nem tudsz vitatkozni.
2020. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyissátok ki az ablakot este, nappal meg sötétítsetek. A ventillátort nem mindenki bírja.
2020. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek a ventilátor? Hajnalra nagyon lehűl mostanság az idő. Napközben sincs most csak alig 25 fok.

A ventilátort tényleg nem mindenki bírja.


És csak úgy nem mellékesen a ventilátor NEM FŰTI a szobát, csak felkavarja az éppen bent lévő levegőt!

2020. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A ventilátor, de hűteni se fűteni nem tud, csak kavarja azt a levegőt ami a szobában van.

Létezik a meteorológiában az a fogalom, hogy hőmérséklet és szélhőérzet (lehet nem pontosan így de a lényeg benne).

Ha fúj a szél akkor hűvösebbnek érződik a levegő.

Egyébként nem jó ventilátort magadra irányítva aludni.

2020. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Pont ezért nem tudtam a klímát se beszereltetni, mert tudja, hogy én egész nap nyomatnám magamra a 14 fokot. És ő ezt nem bírná ... Tuti pingvin voltam előző életemben.
2020. júl. 13. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jegesmedve :)
2020. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyel kevesebb hust. Fazosabb leszel...

vagy o egyen tobb hust....


O fazik,aludjon galerian. Te meg aludj a foldon. Ort mindig joval huvosebb van.

2020. júl. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy oldottuk meg, hogy én fogtam magam és betakaróztam. Nem okozott gondot megérteni, hogy a másiknak melege van.
2020. júl. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki, azt keress egy ventilátorost.
2020. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!