Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más us volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más us volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párhuzamosan halad előre a parommal a kapcsolatunk érzelmi téren, de mellette a fizikai teljesen ki van lőve.

Úgy érzem, hogy rengeteg problémát sikerült megoldanunk, olyan dolgokat, amiket mindketten a múltból hoztunk és amik miatt nem mertünk teljesen megnyilni, de most nagyon egymásra vagyunk hangolodva, én most kezdek teljesen belazulni és élvezni a boldogságot, a közös jövőt tervezzük. Igen, együtt, ő beszél a közös otthonról, hogy mit hogyan szeretne stb. Ez nem csak az én fejemben van. Viszont az intimitás, vagyis a szex teljesen háttérbe szorul. Utoljára 1 hónapja voltunk együtt és már ez tűnik természetesnek, pedig fizikai kontakt van bőven, sokat csókolózunk, bújunk, mindig jelezzük egy simogatassal a ragaszkodasunkat. Csak a szexig nem jutunk el.


Volt bárki hasonló helyzetben? Működött így a dolog? Nem egy jelzés ez, hogy nem kellene együtt lennünk?

Én már senki mást nem tudok elképzelni magam mellett és ez nem ilyen rózsaszín köd nálam, mert alapvetően nagyon józanul indult ez a kapcsolat és mostanra alakult ki ez a furcsa érzés, amitől remeg picit a gyomrom.


Amúgy 7 hónapja vagyunk együtt, ő 39 én 28 vagyok.


2020. júl. 13. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
39 éves férfi teljesen potens, akár minden nap tud teljesíteni, a 7 hónap meg a lángolás időszaka.. A párodat nem érdekli a szex, ez idővel csak rosszabb lesz! Az a minimum, hogy beszéltek róla, vagy ha kell te kezdeményezz, mert egyáltalán nem fog működni.
2020. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Kirakat barátnő vagy, és még van egy másik személy a kapcsolatodban, hogy ez férfi/nő, ezt neked kell kideríteni. Én ffi-re tippelek. De ez tipp, és nem bizonyság.
2020. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk egyaltalan nem volt langolas. Valahogy sem ő, sem én nem vagyunk az a se lát, se hall típus, mindketten akkor tudunk igazán vonzódni, ha megismerjuk egymást. Furcsa, de én most kezdek mély szenvedélyt érezni iránta, eddig csak a józan eszemmel tudtam, hogy nekem mellette van a helyem, de most már érzem is.
2020. júl. 13. 21:22
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 🤣🤣🤣🤣🤣

Ahhoz hogy legyen még egy fő ah életében, meg kellene hajlitania a téret és az időt, mert hogy minden percével el tud számolni, nem mintha kellene neki, de annyita együtt vagyunk, hogy kb akkor férne még bele valaki az életébe, ha nem aludna, márpedig alszik, velem, engem olelgetve.🤗

2020. júl. 13. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy aszex, vagy extrem alacsony libidoju (amit a kerdes miatt ketlek), nem sokaig fogod ezt turni. Az elegge el tudja oszlatni a kodot, ha mar a falat kaparod es neki nem ugyanaz az igenye.
2020. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés az, hogy titeket ez zavar-e. Szerintem az érthető, ha egy kapcsolatban idővel valamelyest csökken az együttlétek száma, de 7 hónap után havi egy nekem extrém kevés. De mindig két ember van egy kapcsolatban, tehát tök mindegy, hogy másnak mi a "normális", ha nektek így jó. Ha egyikőtök sem vágyik több szexre, mindkettőtöknek ennyi az igénye, akkor működhet.

Ha az egyik fél ennél jóval többre vágyna, akkor esélytelen a dolog

2020. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

4 Ne is haragudj, de ez beszédesebb mindennél:


*Utoljára 1 hónapja voltunk együtt


Közel negyedévszázados házasságban nincs így.

2020. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Feltetted a kérdést, szóval, neked ez kevés. Ha nem aszexuális, alacsony igényű stb., akkor mást dug (ha nem éltek együtt, akkor simán megoldható, nem számít, hogy veled alszik). Vagy valami szervi gondja van.
2020. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!