Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a férfiakat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfiakat miért zavarja annyira ha egy nő felemeli a hangját/ ill. egyáltalán bárki felemeli a hangját? (Pl gyereke, szomszédja) Ettől ők össze fognak törni, vagy összeomlik az idegrendszerük? Összegabalyodnak az agytekervényeik?

Figyelt kérdés

Halláskárosultak biztos nem lesznek, mert kicsi hangfelemelésekről van szó. Ebben mi olyan borzasztó, ez olyan nekik mintha tökönrúgták volna őket? Kb akkora kellemetlenségnek tűnik számukra.

Tudom nem mindenkinek, de nagyon sok férfi ilyen. Ez számukra a fő bűn, nagyobb mint a megcsalás.



#hangfelemelés #felemelte a hangját #velem te ne emeld fel a hangod
2020. júl. 14. 00:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki szerint sem nagyobb bűn a hangfelemeles mint a megcsalas. Nyilvan senki nem szereti azt sem ha orditoznak vele, felemelik a hangukat, de neha megesik azert velem is. Irigylem is akik kello nyugodtsaggal tudnak lereagalni mindent.
2020. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De gyakorlatilag azért mégis vannak olyanok akik egy szép nyugodtan őket megcsaló nővel szívesen együtt maradnak kis bocsánatkérések után, de a néhányadik hangfelemelésnél (nem kiabálás, csak az egyet nem értés vagy a túlterheltség indulatos kifejezése) már rögtön elkacsáznának valamelyik irányba örökre. Szóval mintha kevésbé tudnák elviselni a hangfelemelést.
2020. júl. 14. 01:08
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok ferfi, de utalom azokat, akik csak ordibalassal tudnak problemat kifejezni. Szerencsere soha nem volt ilyen kapcsolatom, amiben kiabaltunk volna egymassal, es altalaban a parom is es en is szanakozunk azon, amikor valakiket hallunk ordibalva veszekedni egymassal, habar itt nyilvan benne van az is, hogy altalaban ezt utcan meg ilyen helyeken latjuk, tehat hozzajon az is a dologhoz, hogy nyilvanossag elott sem tudnak kulturaltan viselkedni.

De valamelyik szomszed is szokott neha kiabalni a hazban, szerintem az is hot ciki, nem szivesen elnek vele egy haztartasban.

2020. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ordibálásról szó sincs, az teljesen más. Itt arról van szó mikor kicsit emeltebb hangon beszélsz, minimálisan, de ez már sértő, felháborító és kioktató neki. Ha meg se szólalsz akkor meg a szemed villanása zavarja, pl a gyerek szemtelen....

Tehát lelkileg akad ki rajta, mert ez nem észrevehetően hangosabb beszéd, csak indulatosabb. Kiabálásra nem azt mondják hogy felemeli a hangját hanem hogy kiabál.

2020. júl. 14. 01:40
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Ezesetben en biztos nem lennek ilyen frusztrált emberrel, akinek mar az is baj ha hangosabban veszel levegot. Kihatassal van rad is es csak mergezitek egymast hosszutavon szerintem.
2020. júl. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de kiskorom óta gyűlölöm, ha valaki felemeli a hangját, hála anyámnak, aki egy idegbeteg.
2020. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a felemeli a hangjat es a kiabalas tok ugyanaz, csak az elobbi altalaban halkabb, de ugyanaz az indulat van mogotte. Aki idegbeteg, az szedjen nyugtatot, ne a tobbieket terrorizalja.

Altalaban hangot fel emelni SEM szoktunk egymassal.

2020. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is egyébként anyukája miatt van ez nála. Pl a szomszédnál is az van hogy beszél a szomszéddal, aki kicsit visszaszól neki (felemeli a hangját), és napokig ezen van berágva, hogy a szomszéd felemelte a hangját. Meg én sem lehetek soha kicsit sem kiakadva mert túlreagálja.
2020. júl. 14. 02:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 7-es, de rengeteg ember szempontjából jobb lenne ha te szednél nyugtatót, mert az élethez hozzátartoznak a különféle hangszínek, amit tudni kell elviselni. Ilyen alapon a környezetem 90 %-a nyugtatót kellene szedjen, mert mindenki felemeli a hangját néha. Szerintem jobb ha azt a néhány túlérzékeny embert kezelik, akinek rózsaszín ködre van szüksége az életben maradáshoz.
2020. júl. 14. 02:51
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg tovabbra is neked kellene nyugtatot szedned. Munkahelyen siman elviselem, ha felemelik a hangjukat jogosan olyanok, akik megtehetik (tehat nem a legutolso probaidos senki, aki csak hisztizik), de otthon egy kapcsolatban, csaladban ez nem nalunk soha nem volt divat, de lehet aki a gettoban nevelkedett, ott mashogy mennek a dolgok..
2020. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!