Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért jött velem össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jött velem össze a barátnőm, mert sikertelenebb vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt barátnőmmel. Mindenki azt mondja, hogy nem illünk össze. Ő nagyon szép, én max közepes, neki menő diplomája van jó állással, nekem csak szakmám. Úgy tűnt, őt ezek nem zavarják, sosem éreztette velem, hogy lenézne, meg semmi. Mostanáig, amikor is kaptam egy jó állást a szakmámon kívül és közel annyit kereshetek, mint ő. Emiatt mintha pipa lenne rám és beszólogat, bunkózik.

2020. júl. 14. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezt vele beszéld meg.
2020. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy jó társ felemeli a másikat és hozzásegíti a sikerhez, nem elnyomja...
2020. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Kényszerképzethez-orvos kell:) Szerintem csak beképzeled..
2020. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Vagy most kezd igazán kötődni, és mint a csibész kis néhány éves kölykök, nekiáll a határait feszegetni, hogy biztonságban érezhesse magát melletted, amikor ki is jelölöd a határait.
2020. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

A magadfajta nyafogós csicskák nem is érdemelnek nő!


Miért nem kérdezed meg, hogy mi baja?

2020. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen rágódni! Bátyám szobafestő sógornőm meg gyógyszerész, ergo doktorija is megvan, mégis több mint 20 éve együtt vannak.
2020. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy jó nőt látni annyira nem jó pasikkal. Szóval ebbe ne láss bele többet. Bejössz neki, szeret, és ez a lényeg.


Az új állás/fizetés dolgot viszont érdemes lenne megbeszélni vele, hogy miért viselkedik így.

2020. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, akinek ez afféle fétis már szinte. Mániája h egy férfi sem lehet jobb nalaaki, akivel osszejon. Bár ő inkább csak pénzben nézi. Nem számít a külső, a végzettség, tőle aztán orvos is lehetne, de akkor se keressen többet nála.
2020. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!