Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Minden terhet magára vállal, mindent egyedül csinál. Ha muszáj valamiben segíteni, akkor családtagot, vagy barátot kér meg. Rossz, hogy ennyire kimaradok a fontos dolgokból. Persze nem panaszkodom, mert ha programunk van, az mindig nagyon jó, de szeretném hasznossá tenni magam, hogy érezze, nem csak szórakozni szeretek vele, hanem támogatni is akarom. De egyszerűen nincs rá lehetőségem. Még kitakarítani sem tudok nála, mert mindig rend van. Mit kellene mondanom neki?

2020. júl. 14. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Mert hozzám hasonlóan ő még FÉRFI.


HA valóban segíteni akarsz neki, akkor főz, szexelj, és ne kérdezősködj!

2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezek már megvannak. Vagyis a főzés nincs, mert rendelni szeret.
2020. júl. 14. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Ez csak szöveg, üres beszéd. A körülötted lévők altatására szolgál.És ez buktatott le:


*Ha muszáj valamiben segíteni, akkor családtagot, vagy barátot kér meg.


Ha valaki valakihez tartozik, az észre veszi, hogy szükség van a segítségre, még az előtt, hogy a másik ember odáig eljutna, hogy megkér valakit.

Sosem értettem miért is jó össze vissza hazudozni. Álságos, és nagyon ostzoba beszéd az ilyen.

2020. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
*ostoba, és hazug
2020. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ennyire kiforgatni a szavaim...kár volt ide írni.
2020. júl. 14. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ha adod alá a p**át és szereted őt, akkor az bőven elég neki.🙂
2020. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 Tévedni emberi dolog.
2020. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem amíg nem kéri a segítséged, addig nincs is igazán szüksége rá. Szeretné egyedül, de legalábbis a szűk környezetén belül megoldani a dolgait és nem terhelni téged vele. Bőven elég hogyha felajánlod mindig a segítséged, amikor úgy érzed hogy alkalmas. Ezzel megadod azt az érzést neki, hogy számíthat rád és kitudja egyszer talán el is fogja fogadni.

Addig, ahogy írták annyi a dolgod hogy szeresd és a hétköznapok dolgaiban segítsd. :)

2020. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

6# Miért, egy klasszikus családban ahol még nem volt gyerek, ott egy fiatal menyasszonynak ez volt a dolga. Azért van a férfi, hogy megoldja a problémákat és megteremtse a feltételeket egy boldog élethez, ha egy nő támogatja ebben akkor az bőven elég szerintem.


Eljön majd az az idő amikor bizonyíthat. Gyereknevelés, háztartás, érzelmi támogatás, ápolás ha esetleg szükség van rá. Fogalmatok sincs hogy ezek a dolgok mennyit jelentenek egy férfinak. Ha megvan neki az a hátország amire mindig számíthat.

2020. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

"Ha megvan neki az a hátország amire mindig számíthat."


Na persze! Válásnal meg jön a szöveg, hogy én hoztam a pénzt.

Normális esetben kölcsönösen támogatják egymás karrierjét.

2020. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!