Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy kellene kezelnem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kellene kezelnem? A párom nélkülem nyaral Többi lent 20L

Figyelt kérdés
A barátom egy hétre nélkülem ment nyaralni a barátaival ahová mellékesen az ex barátnője hivatalos.. Most 23 évesek ,igaz 15 évesen voltak együtt ,de akkor is bánt,hogy tudom,hogy köztük valami történt. Most ott van és mikor felhívjuk egymást mindig ki van akadva,hogy nem vagyok vele,pedig milyen jó lenne. Sír,hogy nem vitt magával. Iszonyat mérges vagyok . Nagyon szeretem mert lassan 2 éve együtt vagyunk,de ez nekem sok. Főleg,hogy ez a második ilyen nyár. Fontolgatom,hogy mikor hazajön szakítok vele,de nem merem meglépni.

2020. júl. 14. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
De mièrt nem mentèl vele? Nem hívott?
2020. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mert ez egy gyerekkori barátokkal való nyaralás. Tehát mindenki otthon hagyja a párját.
2020. júl. 14. 15:48
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

2.


Te miért nem mentél velük? Vagy ilyesmi? Nem természetes, ha meg sem kérdezett, de az sem, ha te ellenkeztél és erre az volt a várakozásod, hogy majd ő sem megy.

2020. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
2: akkor meg min vagy fennakadva? Ennyi szabadságot igazán adhatnál neki.
2020. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi minden évben nyaralunk egymás nélkül a párommal, a saját baráti táraságunkkal. Sosem volt ebből probléma, együtt is eleget utazunk. Kamaszkori exen pedig eszembe se jutna problémázni, főleg ha azóta nem volt köztük semmi. Az egyetlen zavaró pont az lenne, ha nekiállna rinyálni, hogy miért nem jöttem amikor el se hívott.. Nehezen tűröm a kétszínűséget.
2020. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges ezen mérgelődni, baráti társasággal van, nem pedig kettesben a volt barátnőjével.
2020. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ebbe semmi exra nincs. Márminr semmi ami miatt ki kéne akadni. Neked nem azért de nincsenek barátaid? Nem egy nagy cucc.

Az exe meg...15 évesen biztos nem volt olyan komoly. Ezt még ertem hogy zavar, de gyerekek voltak...

2020. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy gondolkoznék a szakításon....mert hülyének néz.
2020. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindig együtt nyaralunk kettesbe és ez a legjobb nekünk nem is akarunk se barátokkal se családtagokkal együtt lenni.
2020. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

1. Lépés: nyugi! Foglald el magad valamivel, hobbival, stb

A párod már kb. 8 éve újra összejöhetett volna azzal a barátjával. Nem tette.

Szeret téged. És te is őt, ha féltékenységet érzel.

Ha azt akarod, hogy szeressen téged továbbra is, akkor felejtsd el a hisztit.

Ne kínozd magad, vagy őt (emiatt kiszerethet belőled)

2020. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!