Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez betegsèg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez betegsèg vagy mièrt csinálja ?

Figyelt kérdés

Fèrjemet kb majd 10 èv alatt olyan 50 hazugságon kaptam rajta legtöbb 99% internetes rendelès pènz eldugása utalás dugiba különböző termèkekre.


Kezdjük ott nagy városban èlünk tehát minden kapható de neki minden internetről kell plusz postaköltsèggel .pl sarkon egy szerelvèny bolt a lakásunktól nem messzire az èg világon minden kapható de nem !neki rendelnie kell mert az nem jó ha csak átmegy a boltba ès simán kifizeti .


Nem teszem már szóvá tehát ráhagytam de megbeszèlès nèlkül vásáról olyan termèket amit az egèsz család használ ,èn elvárnám hogy átbeazèljük közösen döntsünk mikor milyen fajta honnan mekkora stb dolgot .


pl azt hazudta hogy ingyen elvihető dolgoknál találta a monitort olyan kedves volt a hölgy hogy azonnal oszkárt tele kocsit hivatott a háza elè 😃🙂 ès Budapestről leküldte nekünk , ez olyan abszurd törtènet volt hogy megbukott a dolog a jófogás üzeneteknèl 🙂🙂miután megnèztem.


Soha nem titkolok sem anyagi dolgokat sem mást mindig egyenes vagyok ami kell az kell megveszem , sokadik átbeszèlès bocsi után sem változik a helyzet mindig lebukik de ugye a termèkek megèrkeznek ès használja előbb utóbb tudja hogy megtudom.


Nem èrtem a mièrteket , dugja a pènzt nem egyszer 8 ,10 , 20 ezreket találtam olyan helyen amiről nem tudok , mindig azt mondja nekem gyűjtötte ajándèknak ,


Hozzá teszem csak meggyőzni próbálom hogy sokkal olcsóbb helyben mint neten rendelni,szóval nem kimondottan az anyagi ès a tiltás a gond mert benne lennèk egy közös vásárlásba ha megbeszèlnènk de sokadik megbeszèlès után is ujra újra megcsinálja .


Mikor a futár csomagot hoz mint egy kisgyermek izgul kèpes a munkából is haza szökni mert jön a futár lesi az emaileket a smst mert jön a termèk a futár izgatottan csomagolja ki teljesen olyankor látszik át van szellemülve , olyan mint a drog nála , tele a lakás haszontalan tárgyakkal is ami csak pènz kidobás .


2020. júl. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Az önjutalmazás, a vásárlási mánia az szerinted miért alakul ki egy emberben?


A nem jól szeretett emberek egyik legjellemzőbb tulajdonsága.

Lehet, hogy azt mondod neki, hogy szereted, de nem igazi szeretet van nálatok.


Egy embert ha jól szeretnek (amire neki szüksége van), tisztán, valóban: az szárnyal, annál nincs ilyen pótcselekvés, az ragyog melletted, felfelé ível, és prosperál.

2020. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

1+ *Egy embert ha jól szeretnek (amire neki szüksége van), tisztán, valóban: az szárnyal, annál nincs ilyen pótcselekvés, az ragyog melletted, felfelé ível, és prosperál.


Sugárzó-ezt mondják rá. Csillog a szeme, amit nem tud írányítani.

2020. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Boldog, nem akkor amikor megérkezik a csomagja, ami landol 1-2 napon belül a polcon, vállfán, és többet sosem lesz elő véve/használva. Hanem alapjáraton, jó a közelébe lenni, mert többet akarsz az atmoszférájából.
2020. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Valami nálatok nagyon nagyon el van rontva, és sosem volt igazi. Az írásod árulkodik-rólatok.
2020. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó jól látod
2020. júl. 14. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
5 1+2+3+4 egy személy.
2020. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor mindig mondom, hogy látszik a közös kassza "előnye".
2020. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!