Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bővebben lent. Szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bővebben lent. Szeretem de megcsalnám?

Figyelt kérdés

Azok a lányok akikbe szerelmes voltam sose a külsejük miatt volt hanem mert tetszett a személyiségük meg úgy az egész ahogy voltak.

Na most a jelenlegi páromat is szeretem de mikor olyan társaságba kerülök ahol vannak elég szép és jó alkatú lányok mindig úgy érzem, hogy nekem ők kellenek.

Persze ez részben normális mert mindig vannak és lesznek olyan lányok akik tetszeni fognak. Meg lehet azt is mondani ha tényleg szeretek valakit akkor nem is nézne rá az ember másra.


Tehát mi a véleményetek vagy tanácsotok arra, hogy ha van barátnőm akit szeretek de közben mást is akarok?

Nem csalnám meg de ha tényleg olyan helyzetbe kerülök nem tudom mi történne. De itt most nem egy tipikus csinibabára gondolok hanem aki csinos és még értelmes is, tehát ha összejönnék vele akár az életemet is leélném vele mert az egésze szeretni való neki is. Legalábbis amiből megismertem az idő alatt.

Leginkább olyan válaszok érdekelnének akiket elgondolkodtat a kérdés és nem rögtön olyannal jönnek, hogy óóóó én biztos nem tennék ilyet. Persze azok is érdekelnek de ezt nem ilyen egyszerű szerintem megválaszolni.


Minden választ köszönök. :D



23/f



2020. júl. 16. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyin egyszerű megválaszolni.

Itt egy elgondolkodtató válasz: szerintem nem voltál még igazán szerelmes.

Az ember észreveszi a szépet és eljátszik a gondolattal, férfiak-nők egyaránt.

De konkrétan potenciális párt/dugópartnert látni másokban notoriusan nem azt jelenti hogy harmonikus, szeretetteljes párkapcsolatban vagy... Akkor biztos lennél a döntésedben és nem gondolkodnál el ilyeneken.

2020. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fiatal vagy. Nekem nőként is volt hasonló időszakom szintén a húszas éveim elején, igaz, nem tartott sokáig, de akkor nekem is volt, hogy egyszerre több pasit "szerettem". Mindegyiküket el tudtam volna képzelni hosszú távra is, mégis csak szexkapcsolatok voltak, de tudtak egymásról, és ők se vettek túl komolyan engem.

Volt egyéjszakásom is. Mondhatni, élveztem az életet, és azt, hogy bárkit az ujjam köré tudok csavarni.

Kb. fél évig tartott a dolog, azután jött valaki. Illetve A Valaki. És többé nem kellett a többi. Vele nem egyszerűen "el tudtam képzelni" a jövőt együtt, hanem már csak Vele tudtam elképzelni.

Nem úgy alakult, ahogyan szerettem volna (nesze neked karma), mégis, valami átkattant bennem, mert utána már nem akartam többé mindenkit, hanem komoly kapcsolataim lettek. Később családom, gyerekeim, és ennek már 15 éve. Most tartok a második komoly kapcsolatomnál azóta, és igen, hűséges vagyok. A "mindenkit akarok-érzés" elmúlt, kinőttem, vagy nem is tudom.

De ismerek olyanokat, akik egész életükben visszafogták magukat, aztán a házasságukban döbbentek rá, hogy ők inkább még élnének, és kipróbálnák másokkal is.

39/N

2020. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy, nem jönnek ilyen érzések, gondolatok. Ha szerelmes vagy csak őt akarod, testileg, lelkileg. Akinek a személyisége, értelme fog meg, megszereted a testét is. És igen fiatal is vagy, más a szerelem huszon... és harminc... évesen is.
2020. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert még kisfiú vagy és nem tudod a farkadat a gatyádban tartani, ennyi.

Nem kell túlgondolni

2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi apa rád mindig számíthatok! <3 :p
2020. júl. 16. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsim még nem vagy érett az elköteleződésre, és csak valamivel jobban kedveled a többitől, de nem vagy szerelmes. A kettő nem összekeverendő. Valódi érzelmek esetén nincs szüksége még plusz 1-5 potenciális dugó partnerre az embernek.


Üdv. anyu

2020. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amit írtam azt komolyan kell venni. Ha valakit szeretek azt nagyon szeretem nem csak dugó pajtinak tartom. De emellett van még vannak dolgok amiket leírtam de ha fogalmad sincs miről beszélek akkor sajnálom biztos nem jól fogalmaztam meg. Azért köszi az apai segítséget. <3
2020. júl. 16. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Te se tudod miről beszélsz ember, azért írtad ki a kérdést
2020. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem addig úgyse nyugszol míg ezeket a dogos csajokat ki nem probalod!

Legyél tokos mondd mega baratnodnek h vege had talaljon olyan pasit aki odaig van erte. Attol te még szeretheted mint havert.

2020. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat. :D

Kicsit bonyolultabb azért a dolog mégha nem is tűnik annak.

A 2.-es választ külön köszönöm.

De a lényeg, hogy nem fogom elhagyni a barátnőmet egy kalandért meg ilyesmi.

2020. júl. 16. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!