Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves férjezett hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férjezett hölgyek, elnéznétek-e a párotoknak, ha több év házasság után kiderülne, beleszeretett valakibe? (Férjek véleményét szintén várom)

Figyelt kérdés

Testi kapcsolat nélküli, plátói szerelem, ha úgy tetszik, teljes egymásra hangolodás stb.

Vélemények, tapasztalatok érdekelnének személyes okokból, senkit sem szeretnék megbántani, személyeskedést mellőzve (kioktató válaszok, kommentháborúk kerüljenek)

Köszönöm mindenki segítő válaszát!



2020. júl. 16. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem biztos, hogy azonnal beadnám a válási papírokat.
2020. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézném el, egy kóbor numerát simán. (Tudom le leszek pontozva.)
2020. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nézném el, ha egy kósza éjszakát tölt el valakivel arctalanul/névtelenül, mint bármiféle érzelmet. Egyszerre kettőnket nem tud szeretni, szóval innentől kezdve értelmét veszti a kapcsolatunk.
2020. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te elnéznéd a nődnek? A fejemet ráteszem, hogy tudom mi a válaszod:DD
2020. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Írtok valamit ....de ha már “ kóbor numera “ van , az azt jelenti, hogy hiányzik valami a kapcsolatból. Lehet, a fantáziálást még vissza lehet fordítani, de hogy megf@rkal egy másik nőt, igaz érzelmek nélkül, az is visszás....nekem....
2020. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Bár én magam eddig minden kapcsolatomban monogám voltam, mégsem hiszek a monogámiában (legalábbis életre szólóan nem.)

A szerelem nem irányítható, a sima testi vágy már inkább, de a kérdésfeltevés meg eleve rossz.

Mi az, hogy elnézni, hogy beleszeretett valakibe?

Azért ez nem olyan, mint szellenteni a vacsoraasztalnál. Azt el lehet nézni. A szerelem viszont nem ez a kategória. Ha úgy szeret bele valakibe, hogy nem tudok róla, nincs mit "elnéznem". Ha közli, hogy beleszerette valaki másba, onnantól viszont nem folytatható a kapcsolat, mert már mást szeret. Soha többé nem tudnék lefeküdni azzal, akiről tudom, hogy közben mással szeretne lenni. És nem azért, mert ez egy megbocsáthatatlan bűn (mert nem az), hanem mert marhára fáj.

2020. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés, mióta tart ez a szerelem, tényleg szerelem-e. Mert van, aki szerelemnek hisz egy kis unalom miatti fellángolást is. Ha ilyen max. 1-2 hónapja tartó dolog, azt mondanám neki, hogy ha tudja, tartsa magát távol az illetőtől, mi szervezzünk több közös programot, megkérdezném, ő mit szeretne, aztán ha a 3. hónap végére sem hagy alább a lángolás, akkor szépen békében váljunk el, ne pazaroljuk egymás idejét. Ha meg már hosszabb ideje tart, akkor a szépen békében elválás kicsit korábban következik be. Nyilván rosszul érezném magam, de lennék rá dühös, hanem a helyzet miatt lennék szomorú vagy frusztrált. Korrektnek gondolnám azt, hogy nem csalt meg. Én amúgy az a típus vagyok, aki szerint "érzelmi megcsalás" nem létezik, mert szerintem az érzelmeit nem tudja irányítani az ember, és nem is mindig tudja magát távol tartani a kísértéstől (főleg pl., ha a közös baráti körben vagy munkahelyen van az illető, akibe beleszeretett)... megcsalásnak én azt tartom, amihez vkinek tudatosan lépnie kellett. Persze, mindenki máshogy gondolja ezt, de én nem vagyok az a típus, aki ezért mindenféle sz.nak elhordaná a másikat, hogy elkezdett vmit érezni más irányában.
2020. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Nincs is szerelem testi lelki találkozások vannak rohadt sok meló össze csiszolódni , ugyan már ne áll szentkedjünk mindenkinek van plátói múltbèli szerelme amit nem tudott elfeledni vagy akire úgy gondol lehet vele sokkal jobb lenne , èn igazából nem bántódnèk meg lelkileg de az egomat bosszantaná ha fèrjem ezt ki is mondaná ,ja ès lenne újabb okom hogy nyírjam 🙂🙂
2020. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A #6-ot mintha én írtam volna.

Érdekes megfogalmazás, hogy elnézni. Ez nem olyan, hogy elfelejtette a szülinapomat, amit elnézhetek neki.

Úgy gondolom...mert csak azt írhatom, elképzelésem szerint hogy reagálnék...Ha nem élteti az érzést, el akarja nyomni, túl akar rajta lenni, akkor próbálnék nem tenni semmit, megvárni amíg túl nem leszünk rajta. Hisz azt vallom én is, az ember az érzéseiről nem tehet, csak a cselekedeteiről. Ha viszont azt érzem, vagy akár mondja is, hogy ő nem bánja, és akarja is azt a szerelmet, akkor szerintem a váláson kívül sok lehetőség nem marad. Hisz ha másba szerelmes, azt a mást akarja is...

Meg azt mondom, én lehetőség szerint nem szeretnék róla tudomást szerezni ha a célja, hogy lezárja az érzést.

A dolog tapasztalati része meg...azért sem akarnék tudni róla, mert tapasztaltam már, át lehet vészelni egy ilyen időszakot anélkül, hogy megbolygatnánk a békés házasságot.

2020. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a kérdésnél nagyon számít a válaszolók kora és a házasságban/párkapcsolatban eltöltött idő. Egy hosszabb párkapcsolat alatt ez simán előfordulhat, kérdés,hogy kiderül-e vagy sem.

Ha ilyen helyzetbe kerülnék és bevallaná a párom, először is elgondolkodnék azon,hogy a háttérben állhat-e olyan ok, amiben az én hozzáállásom is közrejátszhatott ehhez.

A kérdés valóban elég fura, ez nem elnézés/nemelnézés kérdése.

Ezt alaposan át kell beszélni, tudni kell,hogy ez hirtelen kialakult, átmeneti fellángolás, vagy a kapcsolatunk nullárfa futása miatti tartós másfelé fordulás.

Ha a párom őszinte, szeretné visszaállítani a kapcsolatunka,t ezzel együtt lezárni a másikat, adnék egy esélyt. Ha viszont nem látnánk esélyt arra,hogy ez lehetséges, vagy szándékában sem áll, nincs miről beszélni. Békésen kell elválni...

2020. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!