Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetetk én reagáltam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk én reagáltam túl a szituációt?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akivel pár hónapja vagyunk együtt, ott aludt nálam. És reggel, amikor én még aludtam, felkelt, és megette a lazacot a hűtőből szó nélkül. Tudni kell, hogy én edzek, és be van osztva a kajám, az a lazac más időpontra volt bekészítve, ráadásul rohadt drága, de ő megette. Ezt szóvá tettem neki, és annyira megharagudtam, hogy akkor ki is dobtam. Most nem beszélünk. Ugye nem én reagáltam túl?

2020. júl. 16. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De egy sóher kis gennyláda vagy!😂🤣
2020. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Na ilyenről még nem hallottam, megcsalasnal is durvább ez az a szint ahol mar nem erdemes helyrehozni a kapcsolatot es egybol kuka. En visszakovetelnem a lazac árát, ez a minimum.
2020. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a lazacos kérdést olvastam már kb. két éve. Még a leírás is ugyanaz. 🤔
2020. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
96%
Drága a lazac? Igen, valóban, de gondolom nem egy kilót falt be belőle, hogy drága legyen. Egyébként, ha be volt készítve más időpontra akkor addig beszerezheted újra, mivel van lábad és gondolom be tudsz vásárolni. Mellesleg 94%-ra saccolom az esélyét, hogy a kérdés kamu és neked nincs is semmilyen barátnőd. Időközönként meg szoktak jelenni ilyen ezt azt megevett a másik, meg milyen sokat esik a disznó pasim és társai kérdések. Remek kis "vitaháború" alakul ki alattuk.
2020. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Egyértelműen vége is lenne, és élhetnél boldogan a lazacoddal részemről.
2020. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes út a pokolba, azt hiszem ez a 8. fő bűn.
2020. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt itt kb.1-1,5 éve 😂
2020. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem, te reagálod túl. Simán mondhattad volna, hogy: figyi, azt légyszi ne edd meg. (de ha már igy van, van neked és neki is két lába, lementek a boltba és vesztek)
2020. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kèrdès már volt itt règebben, szóról szóra ugyanez a szituáció.

Valami újjal is előrukkolhatnál, ha már mindenáron trollkodni akarsz.

2020. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem semmi :) mik vannak.
2020. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!