Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről?

Figyelt kérdés
Nőmmel közösen lakom albérletben, de egy helyzetben a viselkedését nem tartom megfelelőnek. (Otthagy a francba mert valamiben más a véleménye, az eset tisztázása nélkül, de még ott lakik). Így felkeresem a főbérlőt s közlöm vele,azonnali hatállyal felmondok, a kaució nála maradhat mert szerződési időn belül mondtam fel, jöjjön ellenőrizzük a villanyórát gázórát, a mai napig bezárólag ki is fizetem helyben, ellenőrizze a berendezési tárgyakat,s utána még aznap távozok az összes cuccommal együtt, a nőmmel pedig beszélje meg marad s fizet tovább, vagy távozik vagy x ideig marad vagy akármi, ez már nem rám tartozik.
2020. júl. 17. 08:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen korrekt szerintem.


Velem nőként csinált hasonlókat exem. Amint valamiben nem volt igaza vagy nem lehetett azt csinálnia, amit akar, mert egy pár vagyunk, akik közösen hoznak döntést, azonnal ment a hiszti és játszmából borítani akarta a kapcsolatot...


Aztán meguntam és mikor legközelebb mondta, hogy ő ezt nem bírja, lehet, hogy szakítani kellene, kivágtam a lakásból, hogy oké, akkor szia. Neked ez nem opció, mert albi, de hasonlóan jársz el tulajdonképpen te is.


Szerintem ez így oké. Akivel nem lehet beszélni, mert egy játszmázó hisztis zsarnok, azt szélnek kell ereszteni. Aztán majd a következő kapcsolatában átgondolja, hogy mivel szórakozzon, mielőtt komolyan veszik

2020. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Ès egyből van is hova menned? Ez egy hirtelen döntès, amit szerintem a helyzet nem indokol. Csak a bosszú èrződik rajta, ki akarsz szúrni a barátnőddel, miközben te is rosszul jársz.
2020. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Mindketten gyerekesek vagytok. Ha elköltözöl onnan, legalább odavakkanthatnál neki ennyit. Nem is kell rá válaszolnia, de normális ember ezt tenné.
2020. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Ja ès akkor arról ne is beszèljünk, hogy a te magánèleti problèmáid magad kène megoldandó, ès nem rásózni a főbèrlőre a felelőssèget, hogy akkor ő dobja ki a (volt) nődet, ha ő nem tudja fizetni, vagy hirtelen nincs hova mennie.

Èn ezt korrektnek nem neveznèm. Nem is hiszem, hogy ebben a főbèrlő partner lenne.

Te nevedet van a bèrlès, te vitted oda a nőt, te dolgod, hogy onnan akkor kitedd, vagy "csomaggal" együtt távozz.

2020. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Ès egyből van is hova menned? Ez egy hirtelen döntès, amit szerintem a helyzet nem indokol. Csak a bosszú èrződik rajta, ki akarsz szúrni a barátnőddel, miközben te is rosszul jársz." másik albérlet


"odavakkanthatnál neki ennyit." problémás odavakkantani annak aki nincs ott. hívogatni meg nem fogok olyant aki félbeszakított egy ép zajló párbeszédet. ha nem akar velem beszélni akkor nekem sincs neki mondanivalóm.

2020. júl. 17. 08:57
 6/27 A kérdező kommentje:
"ha ő nem tudja fizetni, vagy hirtelen nincs hova mennie." akkor talán nem kellene semmibe vennie azt akitől függ. felnőtt emberért nem vagyok felelős és a főbérlőért se. a közös szerződés abban a pillanatban érvényét veszti s ha nem tud távozni akkor kirakhatja, birtokvédelmet nem kérhet. még akár azt is megteheti a főbérlő hogy újra kauciót kér, vagy akár dupla díjat a továbbiakban. ahogy a kettes mondja: elgondolkozhat rajta hogy a jövőben szórakozzon valakivel. ja és mellesleg nem azért osztottam meg az életemet, hogy egyedül legyek. társas magány helyett keresek egy olyan nőt akivel nem az lenne. aki szerint ez nem megfelelő hozzáállás a részemről annak javaslom éljen így, ahogy én nem.
2020. júl. 17. 09:02
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
Na végre valaki aki nem csicskul be.
2020. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs ott írsz neki egy üzenetet, smst, emailt.


Mint mírtam is, nem kell vele beszélgetni. Ezt nem azért kell megtenni, mert "megérdemli", hanem mert elvileg te különb vagy nála. Mégsem?

2020. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
írtam nem fogok üzengetni annak aki nem akar velem beszélni. némi túlzással még feljelentene zaklatásért:))) persze nyilván nem, de ha nem akarja velem megbeszélni a dolgokat akkor onnantol kezdve nélkule oldm meg s értesitenem se kell ha nélkule kell megoldani dolgokat. miért kéne kulönbnek lennem nála? ez valami beteges megfelelési kényszer vagy mi? lehetek én is hasonloan gyarlo ember mint ő, akár még rosszabb is. bár nem tudom mitől lenne rossz aki nem beszél azzal aki nem akar beszélni s még uzengetni se uzenget neki. bár minden ember csak ennyire lenne gyarlo...
2020. júl. 17. 09:19
 10/27 A kérdező kommentje:
amugy meg miért kéne meguzennem neki azt amit ugyis megtud ha hazamegy? nem vagyok a potcselekvések hive
2020. júl. 17. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!