Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
98%
Mondd neki, hogy van az a túlsúly amivel már nem cseszegeted, mert ugye nem leszel vele...
2020. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Csak emiatt nem szeretnémelhagyni de attól még zavar.
2020. júl. 17. 13:13
 3/74 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor mindig elszomorodok. Engem az ex barátnőm undorítóan kövérnek titulált amikor 102 kiló voltam a 185 centimhez. Választás elé kell állítani, vagy lefogy vagy elhagyod. Nekem választásom se volt, szó nélkül elhagyott.
2020. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Ő már mikor összejöttünk is 115kg volt azóta meg csak egyre több.
2020. júl. 17. 13:17
 5/74 anonim ***** válasza:
41%
Én a 180cmhez vagyok jelenleg 108kg nem hízlalom magam, ilyen vagyok. Akinek nem tetszik ne kezdjen velem... ilyen egyszerű.
2020. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös azért a 108 meg a 150 közt van különbség.
2020. júl. 17. 13:18
 7/74 anonim ***** válasza:
96%
"Csak emiatt nem szeretnémelhagyni de attól még zavar." jó, de ezt ő nem tudja. Arra talán elég lenne, hogy átjöjjön az üzenet, ami az, hogy kezd qrvára zavarni a dolog + az is, hogy ezt ő baxogatásnak veszi... ami azért van, mert nem először hozod fel, ami meg azért, mert nem először baxik rá, hogy te mit akarsz.
2020. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
Valami lelki baja van, vagy hormonális. Aztán lehet mind a kettő egyszerre is.Te élsz vele, neked kéne kideríteni..
2020. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Lelki baja Nemhiszem,mindig ducibb volt de nem ennyire mint eldurvult a szitu.
2020. júl. 17. 13:29
 10/74 anonim ***** válasza:
40%

9 Ezt rávágni nem lehet. Vele élsz együtt, már ismerned kell egy rezdüléséből, ha valami nem stimmel. Rejteni lelki dolgokat a legkönnyebb-főleg egy férfinek. Okosabb nőknek is, de a férfiak sokkal befele fordulók ilyen témában. A nyakamat ráteszem, hogy ha jobban odafigyelnél és beszéltetnéd simán ki tudnád szúrni. Vagy a kapcsolatotokkal van probléma..


Több variáció nincs. A kajával ne gyere, mert ha alig eszik valaki, de lelki baja van-akkor is hízik az illető.

2020. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!