Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Mi a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal nem olyan a kapcsolatunk amilyennek lennie kéne.Nekem van egy elképzelésem egy boldog kapcsolatról, sajnos ettől elég messze vagyunk. Mindíg megbeszéljük, de változás nincs. Mostanában a megbeszélés is veszekedésbe megy át sajnos. Nem azt mondom hogy annyira rossz, vagy bánt stb... de csak élünk egymás mellett.Nincsenek célok, nincs lelkesedés benne nincs semmi. Csak van, ezzel pedig kiborít. Nekem mindíg van mit tegyek, de ő mindenhez fáradt.Valahogy nem partner. Sőt, mostanra szinte mindent én csinálok javítok meg itthon. Semmit nem csinál, azzal jön, hogy nekem nem tetszik semmi. Azért nem csinál semmit. Persze engem nagyon idegesít ez a viselkedés, és nem tudom szó nélkül hagyni, ez így pedig ördögi kör.Sexuális életünk is nulla, mert fáradt, hiába mondom neki. Már olyanról fantáziálok amiről nem biztos, hogy kéne.... Van gyerekünk is.14éve vagyunk együtt.Nem tudom, én látom rosszul a dolgokat? Állítasa szerint mindent átfordítok, és őt hozom ki rosszul a dolgokból. Ilyenkor meg persze még én érzem rosszul magam.

2020. júl. 17. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Van valakije.
2020. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ismét a gyerek fogja megszívni...
2020. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Függsz tőle anyagilag, kérdező?
2020. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1+ Érzelmileg/lelkileg máshol van, lehet látni abból ahogy írtál róla.
2020. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek, lehet hogy van valakije.

De, ha nem tudjátok ezt megbeszélni, akkor inkább váljatok el vagy beszéljétek meg komolyan. Mert, a gyereknek ez nem jó.

2020. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De ha van valakije, vajon hogy? Ugyanis sehova nem jár, csak dolgozni.

Igen, sajnos a gyerekünknek nagyon nem akarok rossz példát mutatni.Úgy érzem nincs jó megoldás, ha őt nézem. :(

Sajnos az anyagi sem egyszerű igen. Dolgozom, de nem sok a pénz. Amúgy sem, ha együtt vagyunk. Főleg ebben a vírusos időben. A lakás is közös, és a hitel is. :/

Hogy érted, hogy máshol van érzelmileg lelkileg?

Úgy érzem, nem akar javítani a dolgokon. Amilyen mintát hozott azt viszi tovább, és nem hajlandó máshogyan csinálni. :/ És ha mondom neki, akkor utána tényleg még én érzem hibásnak magam.... Nem is értem....

2020. júl. 17. 23:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha ő elzárkózik attól, hogy bármit is megbeszéljetek, akkor ez a kapcsolat lényegében halott.
2020. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy viselkedik mintha minden ok lenne. Elnézi miközben fekszik, hogy én ezt meg azt csinálok. Ha meg akarom ezt beszélni, akkor meg azt mondja azért nem akar beszéli, mert vita lesz belőle....
2020. júl. 18. 00:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen is össze szedhetet valami nőt, lehet hogy időt szakít rá munkahelyi szünetekben vagy munka után.

De, amit leírtál, hogy változtatni se akar, akkor inkább váljatok el.

2020. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

"Úgy viselkedik mintha minden ok lenne. Elnézi miközben fekszik, hogy én ezt meg azt csinálok."


Jól jön neki a házicseléd, már ne is haragudj. Ezért van még veled.

2020. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!