Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4 hónapja ismerkedek egy férfival. Ő külföldön él és úgy volt hogy jön és találkozunk de a vírus miatt csúszik..minden nap írt és hívott nagyon sűrűn. Nagyon jól beszélgettünk sokszor hajnalig. Bele éltem magam hogy ebből lehet több is. Kb egy hónapja megváltozott. Le vette az összes képét a Facebookról, nem látható hogy mikor volt fent utoljára stb.. már nem keres annyit sőt valamikor rá írok és másnap ír vissza. Amikor megkérdezem hogy mi a baj nem mond semmit csak azt hogy semmi baj. Kérdeztem van e valaki neki de azt mondta nincs és hogy nemsokára jön stb..de a másik oldalon meg ügye nem keres nem ír már. Nem értem őt. Jelenleg 6 napja beszéltünk utoljára. Telefonon beszéltünk mondtam neki hogy én várom őt stb..aztán oda került a sor hogy azt mondta úgy mond viccesen hogy mennyek valaki más palihoz. Kérdeztem hogy igen? És ez után leraktam. Utána írt hogy: "tudom hogy ezt akarod mindig azt mondod hogy rossz neked egyedül." Erre írtam hogy én téged akarlak nem kell másik stb. És oda írtam a végére hogy de ha azt akarod hogy vége legyen akkor vége. Nem írok akkor neked többet. Ezt azóta sem olvasta el eleg sűrűn fent van de nem keres. Rosszul érzem magam nem tudom mi tévő legyek. Írjak neki én? Vagy inkább hagyjam? 22/L
2020. júl. 18. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint minek lenne vége, ha még életedben nem láttad és legjobb esetben is telefonon beszéltél vele csak? Amíg valakivel nem élsz együtt és nem ismeritek meg egymást, addig még tini kapcsolatnak se nevezném ezt..
2020. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Találhatott más lányt, a jelekből te is észrevetted. Szerintem hagyd, keress magadnak egy kozelebbi srácot, akivel nem kell távkapcsolatban élned.

30/F

2020. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd. Ha, nem keres akkor talált valakit. De ne erőltesd.
2020. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Sajnos nem a szavak, hanem a tettek számítanak. Nem gondolja olyan komolyan ezt ő. Csak meg akar tartani talomba.
2020. júl. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukam mindig mindta: "ne szaladj a olyan szeker utan, ami nem vesz fel"


Kar, hogy neked ilyet nem mondtak, akkor talan nem csinalnal magadbol ekkora balekot. Mit nyomulsz? Egyertelmu, hogy mar jo ideje nem erdekled..Napokig nem ir, te pedig jossz neki egy "de nekem csak te kellesz" szoveggel???


Szerintem rajott, hogy te magadban mar szinte a gyurut varod es visszabb vett, aztan pedig eldontotte, hogy jobb ha lekoptat...

2020. júl. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pasi van, hihetetlen, hogy ilyen problémás esetre pályázol
2020. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyenes ez a férfi, szerintem zárd a soraidat és többé ne tudjon téged elérni.
2020. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem èrtem, közelebb nincs pasi? Mi èrtelme ennek, hogy neten ismerkedsz olyannal, akivel ilyen nehèzkes már az első találkozás is, meg utána is távkapcsolat lehet?

Nem is ismered jóformán, mi ez a butaság, hogy vársz rá, meg őt akarod?

Ez bohóckodás, nem több.

Ismerkedj inkább olyannal, akivel valóban lehet kialakítani kapcsolatot, ilyenekkel csak az időd húzod.

2020. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!