Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem akaszt ez ki teljesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akaszt ez ki teljesen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve vagyok együtt, természetesen kisebb nagyobb problémák voltak mindig, de kezeltük őket. Viszont van egy dolog amin egyáltalán nem tudom magam túltenni. Az egyik volt pasija egy kézilabda csapatba játszik ahol az apja is dolgozik. Ha úgy jön össze egy meccs hogy pont ott vagyok náluk akkor nekem kötelező módon el kell mennem meccsre, magyarul hogy nézzem az ő volt pasiját. Na ez nálam már annyira kiverte a biztosítékot hogy nem vagyok hajlandó a családja közelébe se menni, a barátnőm meg minden kérésem ellenére nem mond le a meccsnézésekről. Ti elmennétek így? Vagy titeket nem zavarna egyáltalán? 27/F
2020. júl. 18. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Amit nem tudsz elviselni,azt ne tűrd...biztos,hogy Ő az igazi?
2020. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

"Na ez nálam már annyira kiverte a biztosítékot hogy nem vagyok hajlandó a családja közelébe se menni." Hm.


Ha ilyen apróságok kiakasztanak, mit fogsz tenni később fontos és súlyos esetekben? Lsd. baleset, gyerek betegsége, káresemény, akármi.


Érettnek érzed magad egy felnőtt párkapcolathoz? Válaszod indokold.

2020. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyetertek az első válaszolóval
2020. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Erthető amit írsz én sem szívesen nézném a párom volt barátnőjét sehol sem.
2020. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Megértelek én nem is mennék mi az hogy kötelező ha a csajod annyira akar menni hát menjen.Neki is ugyanannyi nem menni mint neked elmenni.Neki ez annyira fontos?Miért?A szerelme kéri ne menjen de ő megy...........Hányadik is vagy az ő fontossági sorrendjében?Hát biztos nem ott állsz ahol kellene.
2020. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodik hozzá a barátnőd, hogy elmenj?
2020. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Én elmennék... Jó messze!
2020. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy látom, ahogy leírod, hogy a barátnőd nem szerelmes beléd, és még mindig az Exek érdekli, ezért megy el a meccset nézni. Az hogy Téged is el rángat rá, azzal csak az exnek akar bizonyítani, hogy igen is, ő is kell valakinek, ezzel féltékenységet kiváltani az exnél, hogy lássa a lány, hogy még érdekli a pasit. Semmi másról nem szól az egész. Te meg ehhez aszisztálsz azzal, hogy elmész a csajjal.


Dobd ki, ez így kaka.

2020. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!