Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan párt választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan párt választanak az emberek aki mellett csak leépülni lehet?

Figyelt kérdés

Illetve az elejétől teljesen egyértelmű jelek, tettek ellenére miért lepődnek meg h minden egyre rosszabb a kapcsolatban?

A "deénszeretem" is érdekel h ilyet hogyan lehet szeretni?


2020. júl. 18. 13:23
 1/5 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy az emberek általában vágynak a boldogságra és sokkal kevésbé képesek reálisan látni a dolgokat, ha kialakulóban van a boldogság elérésre és egy olyan személy akivel szeretett teljes kapcsolatuk lehet.
2020. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig rosszul választottam eddig. Az elején hatalmas mázlistának éreztem magam mindegyikkel....
2020. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Én ezt férfiakon látom.


Elvesznek valami nő félét, majd elindulnak lefelé a lejtőn.


Már nem költenek menő ruhára, mert a gyereknek kell pelenka.

Nem vesznek sportkocsit, mert kombi kell a gyerekülés miatt.

Eladják a motort, mert kell a pénz a gyerekre a sulinak.

Házi koszttól híznak.

Kihal a "vadászösztönük", azaz kasztrálódnak, mert nem tudnak/mernek anya mellett tiniket hajtani.


És jön a depi, pia, veszekedés, majd a válás miatti legatyásodás.


:(

2020. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kb. 2 év után elmúlik a rózsaszín köd, átmegy az egész "csak megszokásból vagyok vele"-be, így mindenki csak éldegél, éldegél egymás mellett... Aztán vagy lesz válás (ma már gyakoribb), megcsalás, veszekedés. stb., vagy éldegélnek egymás mellett.
2020. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleik közt van olyan, aki romboló személyiség, és az van beidegződve.

Nehéz kinőni.

2020. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!