Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom titokban sztriptízbárb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom titokban sztriptízbárba készül a haverjaival egy legénybúcsú miatt. Ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig is tudtam, hogy a párom (fél éve vagyunk együtt, egyébként nincsenek problémáink) hivatalos a barátja legénybúcsújára, viszont nekem úgy adta elő, hogy a helyi városban iszogatnak, aztán felmennek az egyikőjükhöz és ott folytatják a bulit. Még külön mondta (anélkül, hogy én kérdeztem volna), hogy a vőlegény megegyezett a menyasszonyával hogy táncos lányok meg effajta dolgok nem lesznek.

Most pedig felvillant a telefonja és láttam az üzenetet, hogy sztriptizbárba készülődnek extra műsorral a vőlegénynek. Egyszerre szomorú és zaklatott lettem emiatt.

Ő nem tudja, hogy láttam, de nem is tudom, hogy mit mondanék. Nem is az zavar igazából, hogy mennek (persze az sem esik jól), hanem hogy ilyen szinten eltitkolja és hazudik róla. Pedig meg tudtuk volna beszélni, ha leül velem, őszintén elmondja, hogy mi a terv, de egyben biztosít arról is, hogy nincs mitől tartanom. Ennek alapján akár azt is hihetném, hogy (mivel elvileg nem tudok róla) megcsalna ott valamelyik lánnyal vagy bármi olyat tenne, ami nem fér bele egy kapcsolatba. Máskülönben miért nem mondja el? Persze lehet, hogy nem történik majd ilyesmi de mégis mi alapján legyek optimista? Eddig megbíztam benne, de ezt az oldalát még nem ismerem. Nem tudom mennyit fog ott inni, és az mit fog kihozni belőle. Főleg hogy kantársaságban elképzelhetőnek tartom, hogy bizonyítási vágyból hallgat majd a hülyeségre, amire rá akarják venni a többiek. Így pedig hogy eltitkolja előlem, nehéz nem a legrosszabbra gondolni.


Ti mit tennétek? Vagy mit gondolnátok? Szakító ok? Vagy nem nagy ügy?

24/N



2020. júl. 18. 13:40
1 2 3
 1/24 Lachesys ***** válasza:
84%
nem szakito ok de nem is olyan problema amit nem kell megbeszelni. en szembesitenem. a hazudozas nem igazan jo dolog.
2020. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem lenne nagy ügy. Lehet, hogy ez új ötlet, vagy megegyeztek, hogy mindenki hallgat, hogy ki ne derüljön a menyasszony előtt.
2020. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%

Nem normális.


Normális kapcsolatban a FÉRFI simán közli...de nem is kell közölnie sem, hogy elmegy a haverjaival.


Ennyi!

2020. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Felnőtt, racionálisan gondolkodó ember alapból tudja, hogy ez gáz, és hogy ilyen esetben nincs megfelelő indok a hazugságra.

A párod (és mindenki aki ide kommentel, ne tévesszen meg hogy adják itt az "ez tök normalis" dumát) pontosan tudja, hogy egy kapcsolatban a szexuális csábítások kényes téma lehet, ha meg erről hazudnak a szemedbe, vagy titkoloznak ezzel kapcsolatban, az aggasztó.


Személy szerint úgy gondolom hogy a párod csak azért titkolozik, mert nincs kedve lefolytatni veled ezt a kínos beszélgetést, vagy pedig fél, hogy cirkuszolnál miatta, és nem azért mert félre akar dugni, de felnőttként jó lenne, ha ennél több gerince lenne.

Mindenképp beszélj vele erről a hazugságról, mert idővel befészkelheti magát a fejedbe ("talán most is hazudik arról, hogy hol van?") és a párodnak sem tesz túl jót ha azt hiszi, hogy simán megúszhatja ha hülyének néz.

2020. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Anno mikor összejöttem a párommal, tisztán kijelentettük, hogy első és legfontosabb az őszinte kommunikáció. Ha ezek után ilyenen kapnám, biztos nem tudnék a továbbaikban megbízni benne.


Biztosan felhoznám témára, hogy miért nem merte felhozni nekem, miért nem beszélgettünk róla... Nekem sántít, hogy azért nem mondta el, mert biztos akadna olyan mozzanata az estének, ami egy kapcsolatba nem férne bele. Nem hiába titkolta el. Ha tiszta lenne a dolog, szerintem elmondta volna. Vagy egyszerűen nem ismer még, nem akart balhét szítani. De én a helyedben rákérdeznék, minthogy utólag derüljenek ki dolgok.

2020. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért is aggaszt ez engem ennyire, mert már nem egyszer volt szó arról, hogy mindent megbeszélünk, nem titkolózunk, nem ferdítünk. És most újra azon kapom, hogy nem tartja a szavát. Kezdem azt hinni, hogy félreismertem, és valójában ő az a típus, aki mindenkinek azt mondja amit hallani akar.
2020. júl. 18. 14:31
 7/24 anonim ***** válasza:
2%

6.-nak.


De a párod felnőtt, cselekvőképes, férfi. Vagy nem?


Akkor kérjen engedélyt, mint egy taknyos kölyök az anyukájától?

2020. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-nek: Az élet nem ennyire fekete vagy fehér. Igen, vannak dolgok, amiket egy jól működő kapcsolatban nem titkolunk el egymás elől. Úgyhogy nem tudom, hogy mire szerettél volna kilyukadni a válaszoddal 🤷🏻‍♀️
2020. júl. 18. 14:36
 9/24 Lachesys ***** válasza:
92%

itt nem engedelykeresrol van szo utolso. hanem hogy vannak dolgok amik belefernek egy kapcsolatba, es vannak amik nem. ez a ket felen mulik. pl engem most nem zavar, hogyha a pasim minden hetvegen iszogat a haverjaival, en meg a baratnoimmel vagyok. de ha lesz gyerek, akkor igenis beszeljuk meg, hogy egyik hetvegen en megyek, masikon o, vagy majd a nagymami vigyaz ra amig egyutt elmegyunk valahova. nem az van h jajj a ferfi a macso aki gondol egyet hetvegente, es termeszetesnek veszi hogy en meg otthon ulok a gyerekekkel es nekem nincs szukseges enidore.


egy sztriptizbar meglatogatasa ugyanez. van olyan no aki legyint ra, de van olyan, aki nem szeretne ha ilyesmit tenne a parja. szerintem ez mar a kapcsolat elejen kiderul a no szemelyisegebol. ha ez a pasinak nem jon be, akkor keressen olyan not, akit nem zavar az ilyesmi.

2020. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Magasról tojnék a sztiptízbárra.

Az egész legénybúcsúra is.

De az, hogy masszívan kamuzik, na az már dühítene.

Hogy ez konfrontációkerülésből történik, az meg szakítóok.

Mint a tinilányok: azt mondtam anyunak, hogy nálad alszom, te meg azt anyudnak, hogy nálam, most menjünk a dizsibe!

Gyerekes, éretlen.

2020. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!