Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete jöttünk újra össze,sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete jöttünk újra össze,szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egy hete bèkültünk ki a párommal,időt kért és újra összejöttünk.(pasi,33 éves )

Viszont úgy érzem,hogy fél.

Nem meri igazán kimutatni az érzéseit,mert az elején egy álom volt , százszor ezerszer elmondta hogy szeret,én voltam mindenben az első,reggel ha nem együtt ébredtünk szerelmes üzenet várt már,szóval minden álom volt.

Aztán sajnos sokat veszekedtem vele,emiatt kert szünetet.

A szavaiból azt veszem ki,hogy anno 200%-ot bele adott a dologba,és megégette magát,most is attól tart,hogy mi van ha az eleje szép és jó,aztán 2 hónap után megint kezdem a cirkuszt.

Nehéz így...érzem,hogy szeret,de egyszerűen hiányzik az a fele,amit most pont nem mer adni.

Beszéljek vele ?

Vagy hagyjak neki időt ?


2020. júl. 18. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Valami elmúlt, valami megtört, és egy férfinél ez visszahozhatatlan. Mi nők mások vagyunk, de egy férfinél ez örök. Idáig nem szabadott volna vele eljutnod. Ennek annyi. Még erőltetheted de nem kéne.


A nők teljesen mások ilyen téren, hajlamosabbak a felejtésre, ha kell nekik az adott ffi. De ők mások.

2020. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezt a részét átbeszéltünk,és tudja,hogy a veszekedés része miért volt.(anyukám egy hárpia,inkább rá haragszik ezért,nem rám )

Nagyon kimutatja hogy szeret,és érzem is,viszont nagyon hiányzik az a része hogy csak én vagyok a fontos.

Most úgy érzem,magát tette első helyre.

Együtt is laktunk,most vettem lakást,hogy végre anyám hatása alól kikerüljek,és a jóelőbb elhintette nekem,hogy alig várja hogy elköltözzek,mert akkor végre olyan leszek mint régen,gondtalan,boldog,vidám,és nem kell félnie.(ezt a kérdés kiírása után mondta,miután kiderült hogy enyém a lakás♥️♥️♥️)

Nem mertem rákérdezni,de úgy érzem tényleg az lehet nála,hogy most fél önmaga lenni,úgyhogy ha most kellene kiírni a kérdést,lehet már nem tenném

2020. júl. 18. 20:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát miután miattad mentetek szét/szünetet tartottatok még te szeretnéd azt, hogy ne magát tegye első helyre, hanem téged?! Normális, ahogy a párod viselkedik. Itt most neked kéne bizonyítanod és beleadnod 200%-ot.
2020. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Elotte miota voltatok egyutt?
2020. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

8 hónapja

Kb 6 hét pihi után kezdtük újra

Tényleg 200%-ot adok bele,csak az esik rosszul hogy ha együtt vagyunk imád szeret ,de ha napközben dolgozni van vagy este haverozni akkor alig alig ír ,az elején állandóan írt hívott.

Most elment és közben hívott míg sétált haza.

Akkor mondtam neki ezt,amit ki is írtam,azt mondta átgondolja a dolgokat és holnap megbeszéljük.

Megkértem hogy legyen olyan mint régen,ne féljen,én soha többé nem tudnám már bántani.

Soha többé nem akarom ennek a 6 hétnek a fájdalmát érezni.

2020. júl. 18. 21:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 8 hónap még bőven a boldog, ködös időszak kéne legyen. Nem azért, de nem csoda, ha elege lett. A szünet meg csak a szakítás halogatása, gerinctelenebbek meg itt fűzik be az újat a régi mellett. Én nem reménykednék.
2020. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Te hany eves vagy? Nem ertem, mit keres anyad a tortenetben, raadasul egy friss kapcsolatban, ha felnott vagy. Nagyon naiv vagy, a leirasaidbol latni. En sem lepodok meg, hogy egy felnott ferfi ezt nem viseli el.
2020. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat már soha nem lesz olyan mint règen, már megtört benne valami.

Mèg próbálkozik, áltatja magát is, de már nem èrzi azt.

2020. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gyerekek,ha elmesélem mi volt leesik az állatok...a pénz lakásra a testvérénèl volt,ma szóltam neki hogy kellene mert van lakás,és közölte hogy a kedves párom 2 napja elvitte.

Írtam neki,elolvasta amit írtam,azóta nem elérhető,ki van kapcsolva,a testvére sem éri el.

Lelépett a pénzemmel...nos,remélem nincs több kérdésetek😭😭😭😭😭

2020. júl. 19. 19:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Ugye ez most csak vicc? Mi a búbanatot keresett a testvèrènèl a pènzed?

Èn ezt nem tudom komolyan venni.

2020. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!