Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt várnál az összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várnál az összeköltözéssel? Mennyi idő után hagynád a kapcsolatot, ha a másik még mindig nem akarja?

Figyelt kérdés
30 éves kor körül.

2020. júl. 19. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Én egyáltalán nem szeretnék összeköltözni.
2020. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1év
2020. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Fél-1 évet várnék kb az osszekoltozessel. Hogyha meg lehet oldani csak épp ő nem akarja még valami miatt akkor pár hónapot várnék.
2020. júl. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Derwer ***** válasza:
80%

30 évesen én is a fél, esetleg 1 évre voksolnék, mint határidő.


Én, 27 évesen 3hónapon belül költöztem össze a mostmár feleségemmel. (ő bő félévvel kalkulált mert az első csók is sokára jött)

2020. júl. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is max egy évet. Ha érzem a másikon, hogy csak indokokat keres a halasztásra, akkor viszlát.
2020. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél-1 év 30 éves kor körül szerintem is. Az 1 év is csak úgy, hogy már beszéltünk róla, tervben van, csak valami konkrét dologra várunk (pl ha albérletbe megyünk, akkor összegyűljön némi tartalék a foglalóra meg bútorozásra). De inkább fél év körül.

21 voltam, mikor 2 hét ismeretség után összeköltöztem a párommal, ez is a másik véglet :D De szerintem felesleges ezt húzni, lakva ismerszik meg a másik, inkább derüljön ki pár hét/hónap után, hogy képtelenek vagyunk együtt élni, mint randizgassunk-járogassunk évekig, hogy aztán ez elpazarolt időként menjen le a lefolyón mert képtelenek vagyunk elviselni egymást egy lakásban.

2020. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Az egy év korrektnek tűnik. De minden pasimmal pár hónap után összeköltöztem.
2020. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon attól függ, hogy milyen a kapcsolat, mennyi időt voltunk együtt, mennyire ismerem stb. 1 év előtt és alapos ismeretség nélkül nem költözöm össze. Pl. egy távkapcsolatban meg nehezebb több időt tölteni együtt. Sokan ezért költöznek össze ilyenkor hamarabb. Na, nálam ez ki van zárva.
2020. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!