Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szakitani?

Figyelt kérdés
Az exei miatt bunhodok. Rajtam veri le az o penz ehseguket azt, hogy kihasznaltak. Kozepkoruak vagyunk. Neki egy felesege es egy elettarsa volt. Elsovel igen fiatalon (terhesseg miatt) osszekerultek. A no nem dolgozott, ezt meg tudta volna toleralni de az egesz familiaja oda jart dorbezolni. Mindent ott hagyott valas utan. Elettarsarol tole is mastol is hallottam, hogy igen nagyvonalu no volt. Kicsarta anyagilag mint egy citromot. Nem reszletezem, hosszu lenne. Nekem ezekrol meselt. Az az erzesem ex elettarsat meg most is szereti. A lenyeg ,iszonyu soher velem. (Vagy smucig, fukar, filler b.szo,)Tobb eve vagyunk egyutt, lehet reszerol csak szexkapcsolat. Hetente egyszer nala vagyok. Szep kertes hazban lakik. Fozunk, segitek neki a kertben. Luxuskent napozni szoktam. Sehova nem lehet vele menni, azt mondja olyan szep nala. Ha akarom van egy kis gumi medenceje is "strandolni". Azt mar magam elott is ruhellem, hogy kolteni azt vegkepp nem akar ram. Nem nagy dolgokra gondolok. Jeles napokon valami ajandek, egy kimozdulasnak is orulnek. Tudom ex elettarsaval mindig mas varosokba autoztak. Ott a legdragabb uzletekben vasaroltak - a nonek - ettetemben ebed, vacsora. Volt 100 ezer is elment egy ilyen kiruccanasra. Hat ezert szivok en. Mintha en tehetnek rola, hogy ezek a nok arany arban voltak neki. Velem egyenliti ki az elszenvedett serelmeit. Ami mellette tart jokepu, szorakoztato ,megnyero modoru ferfi. Jol erzem magam nala. Aztan ha eljovok tole par nap utan ugy erzem tobbre is vagynek. Olyan mintha bezarva tartana a kis luxus birodalmaba. A novere csaladja, ket kollegaja meg az egyik szomszed ismernek. Mert mar az is megfordult a fejemben, hogy nem vallal fel.En is elvalt vagyok. Osszekoltozni nem akarnek en sem. A szakitasra mar tobbszor gondoltam, mert ennel azert tobbre vagynek. A lebilincselo modoraval mindig megfog, igy megsem kerul ra sor. Szerintetek?

#Fukarsag
2020. júl. 19. 07:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Aranyásó.
2020. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem nagyon tudom mit mondjak. Szerintem egy dolog mukodhet, megmutatod neki hogy te mennyivel jobb vagy mint az exjei. Hivd el olyan randikra ahol szigoruan te fizetsz, elore szolj hogy ezt te akarod fizetni, vagy akar mar legyen kifizetve a dolog amikor neki szolsz. Valoszinuleg ertekelni fogja, es elobb utobb eljuttok oda hogy az exjeinel tobbre tartson teged. O kb csalodott a nokbe anyagi teren, ezt kell "megjavitsd" benne.
2020. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

*Elettarsarol tole is mastol is hallottam, hogy igen nagyvonalu no volt. Kicsarta anyagilag mint egy citromot.


Egy nagyvonalú az nem facsarja ki a férfit, hanem ad, többet mint amit bárki is gondolna. Az egy Forintoddal nem károsít meg, hanem még ő hagy a ffi-nél, nem keveset.


Ha nem érted a szavak értelmét miért nem kérdezed meg?

2020. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elso valaszolonak. Aranyaso? Ez egy 4 eves kapcsolat!!! Meg egy strandon, ettetemben, kirandulni sem voltunk! Mintha az lenne a lenyeg, hogy semmibe se keruljek neki.
2020. júl. 19. 07:53
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

*Tudom ex elettarsaval mindig mas varosokba autoztak. Ott a legdragabb uzletekben vasaroltak -


Ezt szerintem szintén csak te költötted hozzá-saját kút főből.


A többire: Te ez mellett a férfi mellett kizárólag érdekből vagy. Semmiféle érzelem nincs nálad.

Nála sincs feléd-Csak használjátok egymást-de oly távol álltok egymástól mint Makó-Jeruzsálemtől.

2020. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4 Ez nem kapcsolat. Köze nincs hozzá.
2020. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ok. Ezt elirtam harmadik valaszolo. Tehat a holgyre igen sokat koltott. En az alap udvariassagot hianyolom. Ha nem tudnanak rolam paran a kornyezeteben pont olyan lenne az egesz mint egy titkos szeretoi kapcsolat.
2020. júl. 19. 08:03
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

7 Nem veszed észre még mindig a hibádat?


A nagyvonalú ember sosem vesz el, hanem mindig ad, sokszorosát annak amit kap.


Érted már? Feltudod fogni? Megértetted?:D


Valakinek van egy kocsija, eladja pl. és az árát szó nélkül beteszi a közösbe-és soha nem kéri vissza, sem szakításkor, sem semmikor hanem lép ha szakításra kerül a sor, meg sem említí pl.

2020. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

*Tehat a holgyre igen sokat koltott.


Ez a 8-asból kimaradt

2020. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
8+9 Kérdező: Ha ez a nő nagyvonalú volt, akkor ő adott a jelenlegi társadnak, és nem a jelenlegi társad adott neki. Pont fordítva mint ahogy te gondolod.
2020. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!