Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet egy perverz pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy perverz pasival kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Perverz, mert olyanokat csinál, hogy mások előtt olyan célzásokat tesz, olyan vicceket mesél, meztelen nős és szexképeket tesz ki elég nyilvános helyekre. Komoly kapcsolatra mennyire alkalmas egy ilyen férfi illetve ha van itt olyan nő akinek van ezzel tapasztalata írja meg.
2020. júl. 19. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy mit írunk, úgyis összejöttök az ilyen gyökérrel. Aztán meg sírtok, hogy "nincs normális pasi"
2020. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha te is perverz vagy akkor miért ne? Legalább lesz játszótársatok.
2020. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak akkor ajánlom ha te is perverz vagy, különben olyan dolgokba is belefog rángatni amibe te nem akarsz részt venni. Annak a vége pedig ugye tudjuk mi. BÖRTÖN. csak viccelek.😃


Na de az első mondatomat komolyan vegyed, azt komolyan írtam.

2020. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nők: á, inkább ghostolom ezt a srácot tinderen mert nem 100%-ig tökéletes.


Szintén nők: jó ötlet perverz, szociopata stb pasival kapcsolatban lenni?

2020. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

#4-es ne haragudj de ez abszolút teljes hülyeség amit leírtál, ugyanis azok a nők akik a 100%-os tökéletes hapsit keresik külsőleg teszik ezt főként, azok általában nem perverzek, vagy legalábbis nem olyan mértékben mint azok akik nem néznek ki sehogy, mert ugye a perverzió - sokan nem tudják -, az az adott egyén ki NEM élt szexuális vágyai eltorzulása, tehát egy 10/10-es pasas nem feltétlen lesz perverz, mert ő ki tudja élni a normál szexualitást egy húsvér nővel, míg aki nem néz ki olyan jól az már kevésbé, ezért kialakul náluk egy szexuális defekt, amit perverziónak hívunk.


A szociopata megint más, azt ne keverjük ide, bár láttam én is azt a kérdést, amire szerintem te is gondolsz, hogy egy nő megkérdezte ugye, hogy járnátok e szociopata pasival? vagy valami ilyesmi.

2020. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha te hasonlóan perverz állat vagy és nem vágysz kötöttségekre, akkor megpróbálhazod. Komoly kapcsolatra nyilván senki sem őt ajánlaná. Szórakozni jók az ilyenek, egyébre nem.
2020. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"legalábbis nem olyan mértékben mint azok akik nem néznek ki sehogy, mert ugye a perverzió - sokan nem tudják -, az az adott egyén ki NEM élt szexuális vágyai eltorzulása, tehát egy 10/10-es pasas nem feltétlen lesz perverz, mert ő ki tudja élni a normál szexualitást egy húsvér nővel, míg aki nem néz ki olyan jól az már kevésbé, ezért kialakul náluk egy szexuális defekt, amit perverziónak hívunk."

Ez egy butaság. Perverz késztetéseket nem helyettesít az átlagos szexuális élet. Hányszor dőltek már ki csontvázak a csinos nejű tisztes családapák szekrényéből.

2020. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 7-essel, szerintem valami csalódás állhat mögötte, amellett, hogy az illető nem normális (esetleg valami szexuális trauma érte).
2020. júl. 19. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezért írtam azt, hogy 10/10-es külsejűek. 🤦‍♂️ Lehetnek tisztes családapák de messze nem modell kinézetűek, ezt erre értettem. És ezzel most megerősítettél engem. 👌
2020. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 Egy szót sem szóltam kinézetről, de te belemagyaráztad magadnak, hogy megerősítettelek. Akkor kitérek rá: BÁRKI lehet perverz, és ezen sem a vonzó külső, sem a vonzó partner nem változtat.
2020. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!