Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért elhagynátok a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagynátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Szereted a barátnőd, de olyan stílusa van veled szemben, hogy bunkó, sokszor nem lehet vele beszélgetni, nem nagyon érdeklődik felőled, de mivel szereted őt nem akarnád elhagyni. Meddig lehet ezt így bírni?
2020. júl. 19. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


De ha ilyen a viselkedése, akkor nem értem miért szeretném. Az nem szerelem, hogy jól néz ki és az sem, hogy valaki fél hogy nem talál másikat, ezért marad a mostani párjával.


Ha ilyen a barátnőd amit leírtál, akkor nem tudom mi az, amitől szerelmes vagy belé.

2020. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordított felállásban voltam így, mégis ő szakított, mert én sokáig húztam.

Beszéld meg vele és ha nem változtat, akkor szakíts.

2020. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Kinek kellene egy ilyen idióta nőszemély?
2020. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lenne nem kellene gondolkozni, mert már rég nem lenne a barátnőm.
2020. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
"de mivel szereted" --szóval szereted a bunkó nőket, akikkel nem lehet beszélgetni, meg még le is sza.rnak??? Fene az ízlésed...
2020. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én elhagynám egy idő után. Én gyerekként sem és az életben úgy egyáltalán nem kaptam túlnyomórészt csak nagyon kevés szeretetet/törődést így, ha a páromtól se kapnék azt nem bírnám elviselni hosszútávon.
2020. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kölcsönös a szeretet így biztosan. Kell a francnak az ilyen, akkor inkább vagyok szingli.
2020. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg.
2020. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!