Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a páromnak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a páromnak így beszélnie velem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de csak 2 éve hogy együtt élünk. 12órákat dolgozik, tudom hogy elfárad és örül ha hazaér.

Ma babgulyást készítettem, evett belőle és még evett addig a hűtőnél rámoltam. Egyszer csak szól nekem,hogy menjek csak oda. De az a stílus ahogy előadta. Háttal ült nekem, felemelt mutatóujjal hívott oda és közölte hogy a sárgarépa kemény lett és majdnem beletört a foga.

Szívem szerint a fejét nyomtam volna bele az ételbe. Nem is azzal volt a bajom hogy szólt rosszul sikerült az étel, hanem az a stílus ,mintha a pincérnője lennék.

Nincs is már kedvem főzni neki, olyan szerencsétlenek érzem magam.

Máskor is volt már kritizálta a főztömet, de miért nem lehet szépen? Ha azt mondaná nem lett rossz a kaja de a répára legközelebb figyelj oda.

Aztán csodálkozik ha haragszok rá és azt is mondta ha nem tetszik hogy így beszél velem, keressek mást...


2020. júl. 19. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Ennyi. Ez csak rosszabb lesz.
2020. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
mert megteheti
2020. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Majd mikor majd pofon is jar erte, na akkor remelem mar szakitasz.
2020. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem akármennyit dolgozik is valakai, az nem jogosítja fel, hogy bunkó legyen. Lehet fáradt, vagy stresszes valami miatt, ilyenkor a másik fél is lehet elnézőbb, először próbálj vele normális hangnemben beszélni arról ami zavar. De ha ezután is a bunkózást kapod, akkor teljesen jogos, ha megharagszol rá. Basszus érte teszel valamit és ezt kapod...
2020. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Tök jogos! 12 órákat dolgozik, te meg otthon vagy és egy levest se tudsz megfőzni normálisan! Szerencsétlen leül nap végén és enni se tud egy jót...Miért nem kóstoltad meg a répát megpuhult-e?!


Szerintem azért volt a stílusa olyan, mert ez a sokadik eset, írod is! Unja, hogy még főzni se tudsz...tanulj meg és kérj tőle bocsánatot!

2020. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb főzzön magának!

Eszedbe ne jusson ezentúl főzni neki, akkor majd megtanulja....

2020. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5ös te megtudsz főzni egy levest nornalisan?

Vagy farokkal az már nem megy?

2020. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a cselédje vagy. Ha nem tetszik, akkor hagyd ott a pitsába. Ha meg tűröd, hogy így bánjon veled, akkor ne csodálkozz, hogy megteszi. Majd legközelebb kapsz egy pofont is, talán felnyílik a szemed.
2020. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne beszélhet e így veled? Elvégre nem zavar téged. Ha zavarna, már rég ott hagytad volna.
2020. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már azt találta mondani hogy ha nem tetszik akkor keress mást, akkor azt kell tenni. Nem vagy a kutyája. Ő sajnos ilyen természet.
2020. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!