Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell sok férfinak külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell sok férfinak külső megerősítés még akkor is, ha párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom, hogy férfiaknál sokkal gyakoribb ez a viselkedés. Arra gondolok, hogy például sokat flörtöl más nőkkel, visszajelzés-éhes stb. Értem, hogy ez önbizalomhiányból fakad, de ugyanakkor ha párkapcsolatban él az ember azért tisztelni kéne a másikat. Ezekből szokott lenni a megcsalás. Mindemellett én úgy látom, hogy ezeknek a férfiaknak hiába adatna meg a bombanő barátnő akkor is ilyenek lennének. Rendszerint nem túl vonzó külsejű férfiak az említett személyek de nem értem, hogy ezen hogy változtat az, ha egy jó nőtől kap visszaigazolást. Sok csúnya férfi van viszont aki nem ilyen ebből is látszik, hogy ez nem külső függvénye hanem mentalitás-jellembeli gyengeség.

Egyetértetek ezekkel a megfigyelésekkel? Jól teszi a barátnő, ha nem érdekli az önbizalmotok és megsértődik ezeken?


2020. júl. 19. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én elképesztően helyes pasit is tudok, aki ilyen. Mondjuk ő lehet, hogy kapuzárásos. A kapuzárásos nőknek is szükségük van a visszajelzésekre és elég furán ki tudnak fordulni magukból, csak hogy még nőnek érezzék magukat.
2020. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Vadászösztön ezt úgy hívják. Nincs is ezzel semmi baj.
2020. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2

Nem vadászösztön az oka, hanem amit írtam. Kapcsolatban élő férfiaknál nem elfogadható.

2020. júl. 19. 18:22
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Dehogynem. Kit érdekel a te véleményed?
2020. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Fogalmad sincs, hogy milyen az a kapcsolat, ezért nem tudsz helyes következtetést levonni.
2020. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

Ha nem érdekel minek írsz ide? Én ezért nem élek kapcsolatban ilyen férfiakkal, te pedig majd találsz majd valami hasonló önsajnáltató nőt aki azt hiszi nem érdemel nálad jobbat.

2020. júl. 19. 18:26
 7/20 A kérdező kommentje:
#7 Nincs kapcsolatom, nem is tapasztaltam még hasonlót de a környezetemben nagyon sokat látom.
2020. júl. 19. 18:40
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Nőből is akad ilyen, nem is kevés.

Nem kap törődést otthon, elég figyelmet, vagy bókot, rögtön megy a "vadász ösztöne" után, és azzal ba.ik, aki a legszebben mondja hogy Ő milyen jó csaj. Mindkét nemből akad jócskán görény.

2020. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#9

Nem mindig hibás a másik fél.

2020. júl. 19. 18:48
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Ohh dehogynem. Az hibás csak igazán.
2020. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!