Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytál már el valakit azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytál már el valakit azért, mert más céljaitok voltak az életben?

Figyelt kérdés

Pl: te szeretnél összeköltözni, ő nem.

Te szeretnél x idő múlva gyereket, neki meg elég furcsa elképzelései vannak erről.

Vagy nem biztos benne, hogy majd akar.


Ilyenekre gondolok.


Találtál ez után mást, akivel működött a kapcsolat?



2020. júl. 19. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért a gyereket meg az esküvőt ajánlatos az elején tisztázni.


De sajnos belefutottam már abba, hogy a hölgy végletekig azt mondta, hogy nem akar, nem akar soha gyereket, és soha nem is akart.. Így is indultunk, de eltelt 5 év és úgy érezte szeretne.


ÉS, hogy én miért nem...


Noss elváltak útjaink.

2020. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, kétszer kellett lobbiznom a gyerekért, hogy lesz e, vagy mikor lesz, mikor nem zavarja már szegényt egy apró lény, befognom a számat és mindenben angyalnak lenni évekig, és győzködni hogy nem baj ha nem lesz kacsalábon forgó gyerekszoba, iphone és utazások. Mindkét pasikát otthagytam kb 4 év múlva mert besokalltam, és a köv párommal alapítottunk családot aki teljesen más mint az előző kettő, és sokkal jobban jártam vele.
2020. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lachesys ***** válasza:
100%

igen, hagytam. azóta meg nem is megyek bele úgy semmibe, hogy a legfontosabb kérdéseket nem tisztázom (már ha komolyodik a dolog. nyilván nem ezzel nyitok, de ha párt keresnék - van párom amúgy) akkor mostmár így 26 évesen, igenis az elején kitérnék a fontosabb dolgokra, hogy akarok házasságot és gyereket is, összeköltözni, stb, és nem fogok pl évekig menyasszony lenni vagy összeköltözni és majd-majd-majd. amúgy is van lakásom (örököltem, igaz), de ha nálam költözünk össze és úgy látom csak az időmet húzza a másik, hát akkor nem nekem kell költözni.


amúgy laza vagyok és nem vagyok rágyógyulva erre a témára, de legyen inkább letisztázva, minthogy évek után kelljen ide kérdést kiirkálnom hogy "7 éve együtt élünk mégsem vesz el", "34 vagyok és a pasim még nem akar gyereket, mindig azt mondja majd", stb.

2020. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Gyűrű és gyerek miatt. Én senkinek nem fogok adni.
2020. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem akart monogám kapcsolatban élni, így elköszöntünk, barátok maradtunk.
2020. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, több esetben a gyerek kérdés miatt. A férfiak akartak én nem.
2020. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó alapján szoktak általánosítani a férfiak és azokat a nőket szivatják akik ugyanolyan helyzetben éltek nőként mint az utolsó párjai férfiként, és úgy beszélnek velük mintha az utolsóval beszélnének. Mert minden nőt egy kalap alá vesznek, addig nem jutnak el agyilag hogy ez nem a nemektől függ.
2020. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi más miatt szakitanak az emberek a masikkal? Úgy értem, ha ilyen nezeteltetes áll fenn, akkor egyértelmű, hogy szakítunk.


Nekem volt, aki pl a karrierben húzott le, én sikeresebb voltam, ezt nem tidta elviselni és úgy akart teherbe ejteni, hogy én nem akartam. Volt, aki túl nagy családot akart és azt akarta, hogy háztartásbeli legyek, ő is repült. Volt, aki se házasságot, se gyereket nem akart, volt, aki szimplán nem tudott felnőttként viselkedni. Volt, aki egyszerűen úgy akart tartós kapcsolatot, hogy meg akarta tarzani minden függetlenseget, semmit nem akart közösen, osszekoltozni sem, meg semmi ilyen, ő is repült aztán jött végre az Igazi! Össze akar költözni velem, de nem 2 hónap után, akar gyereket, de max kettőt, akar előtte házasságot is, és ugyanolyan házat képzel el, mint én és meghagy annam a szabadságaban, hogy epitsem a karrieremet.

2020. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy párom volt még csak és azért mentünk szét mert én nem akarok gyereket és nem is szeretnék soha sem, ő pedig mindenképp akart.
2020. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Az exem 5,5 év után nem akarta komolyra fűzni. Akkor végeztünk az egyetemen, összeköltözhettünk volna, de neeem, ő marad a partipecóban a haverokkal. A hűtlenség egyébként is felmerült néha vele kapcsolatban, gyereket nen akart, én meg igen. Én 21 évesen léptem volna előre az összeköltözéssel, ő kivolt, hogy minek, jó ez így. Hát, kicsit gondolkodtam, hovy akarok-e így elbaszni éveket, majd beláttam, hogy nem egyeznek a célok, a világkép, kb semmi, és elköszöntem. Jó döntés volt, a következő pasim lett a férjem és a gyerekeim apja.

32N

2020. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!