Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éves házasság után elhagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves házasság után elhagyjam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Minden OK volt a kapcsolatunkban, de vagy egy éve egyre jobban sminkeli, festi magát.

Eredendően egy nagyon szép nő, de valami kolléganő (aki szerintem elmebeteg) rádumálta, hogy fogyózzon és mázolja magát.

Eleinte még nem is zavart, mert az még ízléses volt, és még kihangsúlyozta a szép szemét.

De mára annyira összekeni (kikeni) magát, hogy lassan már csak festékekre keresünk. Ráadásul már úgy néz ki mint egy múmia, vagy egy hatalmas rihonya. Legutóbb már azt hittem, hogy Kelemen Annával élek együtt, csak hát a szép mellei már elfogytak...

Nem lehet vele beszélni, pedig már olyan gáz, hogy összesúgnak az emberek a háta-mögött, és nem tudok mit csinálni, mert erről nem hajlandó beszélni. Valamilyen önértékelési zavarai vannak? Nem tudom mitévő legyek, mert engem rendkívül kiábrándít, és sokszor már zavar a kinézete.

Orvos tud ezen segíteni? Vagy kihez forduljak?



2020. júl. 19. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Kihez fordulj? A feleségedhez. Vele kell megbeszélned, hogy neked smink nélkül jobban tetszik.


Mi az a rihonya?

2020. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele erről beszélni: az ő arca, és úgy mázolja ahogy akarja...

Erről nem hajlandó semmilyen kommunikációra!

Szerintem beteg, és én segíteni szeretnék neki, elmennék vele orvoshoz is, de így szörnyű, hogy szégyellnem kell a különben nagyon szép feleségemet!

Smink nélkül hihetetlenül jól néz ki még most is! (az arca)

2020. júl. 19. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt kéne kideríteni, ez a kolléganő miért van rá ilyen nagy hatással.

Ha olyat mond, hogy az ő arca és úgy mázolja, ahogy akarja, akkor föltenném neki a kérdést: "Kinek akarsz tetszeni? A kolléganődnek vagy nekem?"


Egyébként biztos, hogy kolléganő és nem kolléga? Magyarul: nem lehetséges, hogy belezúgott valakibe a munkahelyén, és miatta csinálja ezt?

2020. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kolléganő.

Ronda mint a bűn, csak a festék tartja össze az ábrázatát, olyan mint a cirkuszban a bohóc.

Igaz, eszméletlen dumája van.

Különben férfi nem lehet, mert nincs férfi akinek ez a festékhalmaz tetszene.

2020. júl. 19. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Fú, hát sajnos szerintem nagyon nehéz egy ilyen helyzetben bármit is tenni, mert ezekszerint a feleséged megmakacsolta magát. Hosszútávon megoldás lehet, ha kijelölöd újra a szerepedet az életében. Hogy felnézzen rád, a te véleményed jelentse neki a legtöbbet. Biztos vagy amúgy abban, hogy hülyén néz ki a feleséged új külseje? (Én egy, olyan nő vagyok, aki nem szokott sminkelni, max szempillaspirál + szemöldökceruza, de) a legtöbbeknek azért igen jól szokott állni, ha ledobnak pár kilót + festik magukat.
2020. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
A folyamatos fogyókúra mögött állhat testképzavar és betegség.
2020. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Pénztártól való távozás után reklamációnak nincs helye.


Ez a gyümid, ezt szakítottad-a tiéd, nincs kiszállás:D

2020. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit add vissza! Ne borotválkozz, növessz hajat és szakállat. Keress valami borzalom hipster-punk-rocker fazont, hogy te neked ez tetszik, pár hónap és milyen jól fogsz kinézni gyöngyökkel a befont szakálladban, és két oldalt felnyílt, kakastarélyba állított hajjal. Elvégre te is úgy nézel ki, ahogy akarsz.

Vagy forditva: szedj le minden szőrszálat, kend magad önbarnítóval, és vegyél valami mélyen kivágott V nyakú pólót, lehetőleg rózsaszínt.

De a zokni-szandál-rövidgatya kombó vagy a susi melegítő-makkos cipő is jó lenne. Szigorúan akkor, ha kettesben csináltok programot.

Fátyolos szemmel beszélj arról, hogy valahol jó, hogy eljutott odáig a házasságotok, hogy most már nem egymásnak akartok tetszeni, hanem mindketten felvállaljátok azt, hogy mi tetszik nektek, és senki véleménye nem érdekel.

Kíváncsi lennék, hogy kézen fogva menne-e veled a bevásárló központba.

2020. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A testképzavart eredményesen tudják kezelni?


8 - nem rossz ötlet:)))

2020. júl. 19. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem veled van a baj. Valj el had legyen neki egy szerető párja.
2020. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!