Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megbízhatatlanok a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megbízhatatlanok a nők?

Figyelt kérdés

Nem lehet egy szavában sem megbízni egy nőben sem tényleg nem. Nem érdemes kötődni irántuk és szeretettet adni nekik mert úgyis csak a rosszat kapod cserébe.


Persze tudom le leszek szóval, de 27 év alatt minden esetben erre jutottam. Pedig mindig tiszteltem őket és normálisan közeledtem szeretettel feléjük. (Aki tetszett)


Ezentúl szerintem leszek bunkó és keresek énis pénzért barátnőt, mert nem éri meg már szenvedni.


2020. júl. 19. 21:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%

Vannak megbízhatatlan nők, és vannak megbízhatóak is.


Pont mit férfiben.

Ne add fel, vannak még normális nők.


27/F

2020. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van valami oka, hogy az ilyen lányokat vonzod be. Zsák a foltját mindig megtalálja.
2020. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Unalmas, komolyan. Ugyanazok a kérdések csak kicsit máshogy megfogalmazva, és ráadásul ugyanazok a válaszok is. -.-"


De ki bántott meg ennyire? Mi volt a legutóbbi eseted? Valami konkrétumot írjál már, ne az egész női nemet okold.

2020. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Miután nem randiztál még minden lánnyal a világon, a felmérésed nem reprezentatív, csak hisztizel.
2020. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy elkezdtem ismerkedni egy lánnyal és az elején tette a szépet most meg arra nem képes, hogy törődjön velem vagy visszaírjon. Pedig én kedves voltam vele végig és meghallgattam végig.
2020. júl. 19. 22:07
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
"Pedig én kedves voltam vele végig és meghallgattam végig." Ez a tipikus barátzóna feeling amúgy de mindegy. 🤦‍♂️
2020. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
Légyen a te beszéded szerint.
2020. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%

Én csak azt tanultam meg, hogy soha nem szabad arra alapozni, hogy mit mondanak! Mert az gyakran teljesen ellentétes a cselekedeteikkel.

Szoktam is nekik mondani a randikon, hogy nekem ne mondd, hogy ilyen, meg olyan vagy...majd inkább megtapasztalom.

2020. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Unalmas már, hogy nincs egy őszinte nő a világban akire lehet számítani.
2020. júl. 19. 22:11
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig én kedves voltam vele végig és meghallgattam végig."


Ezt úgy mondod, mintha nálad nem ez lenne az alap.

2020. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!