Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megbízhatatlanok a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megbízhatatlanok a nők?

Figyelt kérdés

Nem lehet egy szavában sem megbízni egy nőben sem tényleg nem. Nem érdemes kötődni irántuk és szeretettet adni nekik mert úgyis csak a rosszat kapod cserébe.


Persze tudom le leszek szóval, de 27 év alatt minden esetben erre jutottam. Pedig mindig tiszteltem őket és normálisan közeledtem szeretettel feléjük. (Aki tetszett)


Ezentúl szerintem leszek bunkó és keresek énis pénzért barátnőt, mert nem éri meg már szenvedni.


2020. júl. 19. 21:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Én már futottam bele olyan nőbe is, aki a saját munkáját velem csináltatta meg, mert neki az esett jól épp, hogy lábtörlőnek használt. De persze voltak még nők, akik megpróbáltak kihasználni, többségük szerencsére sikertelenül,mert aztán már időbe észrevettem, mit akarnak.
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem egy lánnyal....

nincs őszinte nő a világba akire lehet számítani


Dehogyis, csak rájött, mekkora sügér vagy.

2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt van ez az egy nő, te meg a nők, többesszám, miatt sírsz.


És a nők gondolkodását nem értitek.

2020. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

DE alap, hogy kedves vagyok.


Viszont annyira unom már az egészet, hogy lehet jobb lenne havi 100 ezret kifizetni egy nőnek és akkor 3-4 alkalommal legalább 1-2 órát veled van. Így legalább nem bánt meg és nincs az, hogy leszar.

2020. júl. 19. 22:15
 15/36 A kérdező kommentje:
Egész életemben hasonlót kaptam a nőktől ez a probléma!
2020. júl. 19. 22:16
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

Miért keresel ilyen nőket? Anyuci is megbízhatatlan volt?


Mióta nem ír vissza ez a csúnya gonosz lányzó?

2020. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
11%
Elképesztő, hogy egy névtelen oldalon is mennyire próbálják tagadni a nők, hogy sokuk valóban ilyen, amit a kérdező is felvázol.Pedig egy névtelen oldalon pláne mi értelme tagadni ezt?
2020. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők, alapvetően az ember gyarló, és ezt nem én állítom, nagyon régóta megigyelt jelenség,amit talán még a bibliaban is megemlitettek mar. Nem vagyok egyaltalan vallasos, nem tudom ponzosan.
2020. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
9%

Tudod barátom, sok nő, mivel szeretik, ha bálványozzák őket, képesek azt hazudni, hogy "kedvellek, jófejnek tartalak, ilyesmi". És ha többet akarsz úgy, kezelnek, mintha első randin már análozni akarnál...


Ilyen típus pasiban is van, és az a jó, hogy az ilyen pasik állnak bosszút az ilyen nőkön az olyan sérelmekért, amik téged értek.


Gondolj erre, és könnyebb lesz. Ne bálványozz egy ilyen nőt. Ha teszi a szépet, hogy foglalkozzz vele, és így hamis hitbe ringasson, akkor nem tisztel, sőt gyűlöl, mert tudva és akarva okoz fájdalmat.

Ne egy féreg után kajtass!!! Még megfertőz!!!

2020. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
17 Én nem tagadom, hogy vannak ilyen nők, de az, hogy a nők többsége ilyen lenne, hazugság. Én sem vagyok ilyen, többek között. Viszont ugyanezt tapasztaltam én is a férfiak részéről egész életemben. Akkor most írjak ki én is egy kérdést hogy miért szemét minden férfi? Nem esett még le, hogy az ilyen jellegű ostoba általánosítás és egymásra mutogatás nem vezet sehova?
2020. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!