Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megbízhatatlanok a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megbízhatatlanok a nők?

Figyelt kérdés

Nem lehet egy szavában sem megbízni egy nőben sem tényleg nem. Nem érdemes kötődni irántuk és szeretettet adni nekik mert úgyis csak a rosszat kapod cserébe.


Persze tudom le leszek szóval, de 27 év alatt minden esetben erre jutottam. Pedig mindig tiszteltem őket és normálisan közeledtem szeretettel feléjük. (Aki tetszett)


Ezentúl szerintem leszek bunkó és keresek énis pénzért barátnőt, mert nem éri meg már szenvedni.


2020. júl. 19. 21:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
De mi a megbízhatatlanság abban, hogy valaki ismerkedik veled, aztán rájön, hogy nem vagy az esete, nincs semmi közös bennetek, ezért nem akarja folytatni? Az, hogy kedves vagy valakivel, még nem jelenti azt, hogy neki el kell köteleződnie feléd. És mi lenne veled, ha nő lennél, és napi szinten nyomulnának rád foglalt vagy nős pasik, és elhitetnék veled, hogy fontos vagy nekik, pedig csak meg akarnak dugni.
2020. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg az Y kromoszóma hordozza az őszinteségre való képességet.
2020. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
De mi a búbanatért kell általánosítani?! Talán ismered mind a 3,5 vagy nem tudom én hány milliárd nőt és MIND ilyen?? Erősen kétlem. A férfiak között is pont ugyanúgy vannak megbízhatatlanok, mint ahogy nem hűségesek, taplók stb stb, mégsem teszünk fel naponta olyan kérdéseket, hogy miért ilyen meg olyan az ÖSSZES férfi!
2020. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
53%

"Valószínűleg az Y kromoszóma hordozza az őszinteségre való képességet."


XDDDDDDDD


Az asszonynak nem kell tudnia róla / amiről nem tud, nem fáj - ezeket akkor űrlényektől hallottam, nem génhibásoktól.

2020. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Az asszonynak nem kell tudnia róla / amiről nem tud, nem fáj - ezeket akkor űrlényektől hallottam, nem génhibásoktól."

Férfiak közül sem mindenki őszinte természetesen, de van, aki igen. Nőből viszont még soha nem találkoztam olyannal, akinek ne lenne lételeme a hazudozás.

2020. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
87%
# 35 Én pedig éppen hogy férfiból nem találkoztam még olyannal, akinek ne lett volna lételeme a hazudozás, ennek ellenére mégsem jelentem ki kategorikusan, hogy nem létezik megbízható férfi! na erre varrjál gombot. Komolyan fel nem foghatom, hogy csak azért, mert én személy szerint nem tapasztaltam még valamit, miért kell kijelenteni, hogy akkor nincs is, de az biztos, hogy ez ritka sekélyes gondolkodású emberre vall.
2020. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!