Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzem ezt?

Figyelt kérdés
A parommal osszevesztunk,mert o rengetegszer nem figyel ram es a kapcsolatunk elejetol kezdve minden nap veszekszik,mert hol a beteg edesanyja, hol egyeb mas dolog idegesiti ot fel es rajtam tolti ki a haragjat. Honapokon at egy rossz szot nem mondtam, csak megkertem ne beszeljen velem igy,de nem sok minden valtozott. Par nappal ezelott, elmondtam neki, elegem van es ha ez igy megy tovabb akkor ennek vege,mert nem szorakozhat az en erzeseimmel,valamint,hogy nem igazan eerezteti,hogy szeretne csak szavakkal, persze szerinte ez nincs igy,de elfelejtette a nevnapom, ketszer vartam,hogy egyutt toltjuk a szuletesnapom,de meg akkor sem gondolt ram. Soha nem figyel es soha nem megyunk sehova,mert neki sok a dolga itthon. Persze, en is hibas vagyok es ezt elmondtam neki es a vegen nekem adott igazat es bocsanatot kert amiert nem ertekelt ugy, ahogy kellett volna. Aznap kulon toltottuk az ejszakat es a baratjanak irt,hogy az edesanyjanal aludt, erre a baratja vissza irta,hogy o a helyeben elkoltozne tolem es hagyja csak "azt a kis nyomorultat" es hogy en elvagtam magam naluk,mert nem szerettem volna egyszer veluk menni autoval. Persze a parom is kiakadt ezen a mondaton,de nem ved meg es ez rosszul esik. En teljes mertekben megertem a baratait,hogy rosszul esett nekik tolem ez,de felre lettem ertve,mert en nem utalom oket es semmi rosszindulatu gondolat nem volt a fejemben, egyszeruen csak rettegek az emberektol es panikbeteg vagyok, aznap ugy ereztem ha nekem abba az autoba be kell ulni,akkor elottuk leszek rosszul. Most a problemam az,hogy a parom nem ved meg, es bar elmondta hogy tenni fog azert hogy kozelebb keruljunk egymashoz es kijavitsa a hibait,de nekem ez igy sok es nem szeretnem ha miattam romlana meg a kapcsolata a baratjaval,de valahol azt erzem,hogy nem fair,hogy nem all ki mellettem es nem szol legalabb annyit,hogy fogja vissza magat,mert igy senkirol nem lehet beszelni,foleg ha azt a szemelyt nem ismerjuk 100%-osan. Valamint nagyon azon gondolkozom es ezt megosztottam a parommal,hogy legyen vege,mert eddig sem voltam eleg fontos,hiszen minden alkalom amikor szuksegem lett volna ra,csak veszekedett es kiabalt, megalazott es most sem erek annyit,hogy megvedjen. Ezeket leszamitva en nagyon szeretem ot es eddig vartam es turtem,de a lelkem mar darabokban van es hiaba fajna ha kulon mennenk, valahol azt erzem ez mar csak azert sem fog mukodni,mert eleg nyilvanvalo,hogy a baratai engem nem szeretnenek mellette latni es beleszolni egy 10+ eves baratsagba, esetleg tonkretenni.. Nem szeretnem ezt megtenni es most magamban orlodom,hogy mi lenne a helyes. Adni egy eselyt es engedni a paromnak hogy bebizonyitsa,hogy valoban szeret es fontos neki ez a kapcsolat, vagy hagyni es nem belekavarni az egyeb kapcsolataiba,amirol tudom mennyire fontosak neki.

2020. júl. 20. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Biztos bennem van a hiba, de fel nem foghatom, hogy miért van ennyi lábtörlő nő, akik olyan pasikkal szenvednek, akik le se szarják őket. És ezek után még vígan szétteszed a lábad, ha csettint... Hát néhány ember megérdemli a sorsát.
2020. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, tényleg lábtörlőként viselkedsz. Fel nem foghatom, hogy ilyen férfiaknak mi jár a fejében. Miért nem keresel valakit aki megbecsül? Komolyan kérdezem. Nekem szerencsém volt, egy ugyanilyen embertől sikerült másfél év után lelépnem, nem hagytam magam. De te mikor idősebb korodban erre vissza fogsz emlékezni utálni fogod, hogy ahelyett, hogy mással vagy egyedül boldogan éltél volna, egy ilyen tahónak adtad az éveket az életedből.
2020. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsere meg nincs szo evekrol es nem,nem teszem szet a labam sem csettintesre es soha nem is tettem szet. Nyilvan varok es elobb megprobalom megismerni az embert,hogy milyen es attol meg hogy vannak fele erzeseim es szeretem, a kerdes pont arrol szol,hogy nekem ebbol elegem van. Egyszeruen sajnalom azt,hogy megbantom ot,ha szakitok es foleg amiatt,hogy konyorog es latszik rajta,hogy valoban eszre vette magat.
2020. júl. 20. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem igazan eerezteti,hogy szeretne csak szavakkal, persze szerinte ez nincs igy,de elfelejtette a nevnapom, ketszer vartam,hogy egyutt toltjuk a szuletesnapom,de meg akkor sem gondolt ram. Soha nem figyel es soha nem megyunk sehova,mert neki sok a dolga itthon."

Ha már 2 szülinapodnál is vártad, hogy együtt töltsétek akkor évekről van szó. Ezzel csak az a baj, hogy nem fog változni az illető. Te meg nem vagy elég határozott és talán még önbizalomhiányod is van, még te érzed rosszul magad mert boldogtalanná tesz. Te tudod csajszi, de szerintem rossz úton jársz vele. Nyilván az egész kapcsolatot nem tudod leírni itt, nem tudni így mindent rólatok, de én biztosan továbbállnék ilyen helyzetben.

2020. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nehéz belátni,de igazatok van és köszönöm,hogy válaszoltatok!

Össze fogom magam kapni és amint sikerül magamban lezárni és elengedni őt, lépni fogok. Egyenlőre még azt érzem,hogy bár nem lesz jobb ez a kapcsolatnak nem nevezhető valami,de még szeretem és már csak saját magam miatt várok,hogy nekem könnyebb legyen,ha még ez nem is fair vele szemben.

2020. júl. 21. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!