Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel úgy jött össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel úgy jött össze a párja, hogy lejjebb kellett adnia az igényeit, az nem érzi rosszul magát emiatt?

Figyelt kérdés
Én szégyellném magam, ha miattam kellene lemondania valakinek a szép, vagy diplomás párról és beérni sokkal kevesebbel, mert nincs jobb.

2020. júl. 20. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de ha észreveszed, hogy nem kellesz neki igazán, csak beéri veled akkor dobbants, h ne rombolja le teljesen az önértékelésed.
2020. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul érezném magam, az biztos. De azt is tudom, hogy nekem csak ilyen módon "jutna" normális pár. Szóval ez kicsit olyan, hogy most melyik ujjamba harapjak; amiatt legyek frusztrált, mert csak jobb híján beérték velem vagy amiatt, mert akinek én nem csak a jobb híján kategória vagyok, az olyan is...?
2020. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberek ki szokták mondani egymásnak, hogy csak jobb híján kellesz?
2020. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem szokták kimondani, de érzed amikor az utcán sétáltok és a pasid megfordul más nő után, vagy elkezd Józska haverja barátnőjéről áradozni milyen ügyes dolgokat csinál, eközben téged sosem dicsér meg semmiért.
2020. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én olyannal jönnék össze akinek lejjebb kéne adni az igényeit azt egyből észre lehet venni mert nem mer elvinni magával több helyre mert úgy gondolja nem oda való vagyok és csak szégyenkezne miattam. De vannak kivételek az egyik barátnőm varrónő megismerkedett 1 középiskolai tanárral több éve boldog házasok a barátnőm nyitott 1 maszek varrodát és gyönyörű pár látszik rajtuk, hogy szeretik egymást.
2020. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!