Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kereset, ha komolyra fordulna köztünk a dolog mire lenne elég? Szűkösen de össze tudnánk költözni? Esetleg albérlet?

Figyelt kérdés
Egy sráccal hónapok óta randizgatunk, ismerkedünk. Alakul a kapcsolat, viszont egy dolog foglalkoztat. Ő elárulta(én nem kértem erre) hogy mennyit keres. Pár éve dolgozik még csak br.300 körül keres. Viszont azt is elmondta, hogy ő tartja el a családot. Csonkacsaládban nőtt fel és most az anyjával és testvérével lakik. Anyuka a tesóval van otthon így jelenleg nem dolgozik. Én is dolgozom persze kb ennyi körül. Sokszor úgy érzem a srácot fusztrállja ez a pénz kérdés dolog. Ő más városban dolgozik jó lenne idővel összeköltözni vhogy.
2020. júl. 20. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Nem kevés a fizetésetek, simán kijönne egy albérlet. Csak ugye az a kérdés, hogy ő milyen összegben támogatja a családját. Lehet az összes keresete erre megy, akkor meg esélytelen. Meg kérdés, hogy meddig tervezi ezt így, akar e egyáltalán külön életet az anyjától.

De ha össze is tudtok költözni, a külön kasszához ragaszkodj. A te fizetésed véletlenül se az ő családja támogatására menjen el.

2020. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!